Zamknij

Flip, loop i lutz to skoki wykonywane przez.. Odpowiedź na pytanie z Milionerów za 2000 złotych

11.08.2020 13:51
Flip, loop i lutz to skoki wykonywane przez.. Odpowiedź na pytanie z Milionerów za 2000 złotych
fot. VIPHOTO/East News

Flip, loop i lutz to skoki wykonywane przez..  Tak brzmiało pytanie, które usłyszała uczestniczka Milionerów w odcinku emitowanym 11 sierpnia. Sprawdzamy, jakiej odpowiedzi udzieliła i czy udało jej się zdobyć 2000 złotych. 

Flip, loop i lutz to skoki wykonywane przez.. Poniżej znajdziecie odpowiedź na pytanie z "Milionerów" i jej wyjaśnienie. Sprawdzamy również, którą odpowiedź ostatecznie wybrała uczestniczka i czy udało mu się wygrać 2000 złotych.

Flip, loop i lutz to skoki wykonywane przez..  [PYTANIE Z MILIONERÓW]

Trzecie pytanie zadanie uczestniczce Milionerów brzmiało dokładnie tak: Flip, loop i lutz to skoki wykonywane przez..  Do wyboru miała cztery odpowiedzi: 

A. Skoczków narciarskich

B. Łyżwiarzy figurowych

C. Lekkoatletów

D. Snowboardzistów

Uczestniczka zaznaczyła odpowiedź D.   

MILIONERZY - Flip, loop i lutz to skoki wykonywane przez.. [ODPOWIEDŹ] 

Prawidłowa odpowiedź na pytanie z "Milionerów" to B.  Uczestniczka odpowiedziała źle i musiał wrócić do domu z nagrodą w wysokości 1000 złotych. 

Milionerzy to polski teleturniej prowadzony przez Huberta Urbańskiego i emitowany w telewizji TVN. Program oparty jest na brytyjskim formacie "Who Wants to Be a Millionaire?" Główną nagrodą w polskiej wersji programu jest milion złotych, która padła trzykrotnie w historii teleturnieju – w 662. odcinku z 28 marca 2010 roku (Krzysztof Wójcik), w 823. odcinku z 21 marca 2018 roku (Maria Romanek), oraz w 927. odcinku z 14 marca 2019 roku (Katarzyna Kant-Wysocka). Średnia oglądalność programu wynosi około 2,58 mln widzów.

RadioZET.pl/PAB