Zamknij

Jeden nie jest palindromem. Który? Odpowiedź na pytanie z Milionerów za 2000 złotych

11.08.2020 13:34
Jeden nie jest palindromem. Który? Odpowiedź na pytanie z Milionerów za 2000 złotych
fot. VIPHOTO/East News

Jeden nie jest palindromem. Który? Tak brzmiało pytanie, które usłyszał uczestnik Milionerów w odcinku emitowanym 11 sierpnia. Sprawdzamy, jakiej odpowiedzi udzielił i czy udało mu się zdobyć 2000 złotych. 

Jeden nie jest palindromem. Który? Poniżej znajdziecie odpowiedź na pytanie z "Milionerów" i jej wyjaśnienie. Sprawdzamy również, którą odpowiedź ostatecznie wybrał uczestnik i czy udało mu się wygrać 2000 złotych.

Jeden nie jest palindromem. Który? [PYTANIE Z MILIONERÓW]

Trzecie pytanie zadanie uczestnikowi Milionerów brzmiało dokładnie tak: Jeden nie jest palindromem. Który? Do wyboru miał cztery odpowiedzi: 

A. Zaradny dynda raz

B. Ela tropi portale

C. Może jutro dama da tortu jeżom

D. A to kanapa pana kota

Uczestnik po dłuższej chwili zastanowienia zaznaczył odpowiedź B.   

MILIONERZY - Jeden nie jest palindromem. Który? [ODPOWIEDŹ] 

Prawidłowa odpowiedź na pytanie z "Milionerów" to C.  Uczestnik odpowiedział źle i musiał wrócić do domu z nagrodą w wysokości 1000 złotych. 

Palindrom to wyrażenie brzmiące tak samo czytanie od prawej i od lewej strony. 

Milionerzy to polski teleturniej prowadzony przez Huberta Urbańskiego i emitowany w telewizji TVN. Program oparty jest na brytyjskim formacie "Who Wants to Be a Millionaire?" Główną nagrodą w polskiej wersji programu jest milion złotych, która padła trzykrotnie w historii teleturnieju – w 662. odcinku z 28 marca 2010 roku (Krzysztof Wójcik), w 823. odcinku z 21 marca 2018 roku (Maria Romanek), oraz w 927. odcinku z 14 marca 2019 roku (Katarzyna Kant-Wysocka). Średnia oglądalność programu wynosi około 2,58 mln widzów.

RadioZET.pl/PAB