Zamknij

Kapadocja jest znana z domów i kościołów wykutych w skałach o fallicznym kształcie. Gdzie leży?

20.08.2020 15:51
Kapadocja jest znana z domów i kościołów wykutych w skałach o fallicznym kształcie. Gdzie leży?
fot. VIPHOTO/East News

Kapadocja jest znana z domów i kościołów wykutych w skałach o fallicznym kształcie. Gdzie leży? Odpowiedź na pytanie z Milionerów za 10 000 złotych. Sprawdzamy, który z wymienionych wariantów jest prawidłowy oraz czy uczestnikowi udało się odpowiedzieć poprawnie i przejść dalej.

Kapadocja jest znana z domów i kościołów wykutych w skałach o fallicznym kształcie. Gdzie leży? Poniżej znajdziecie odpowiedź na pytanie z "Milionerów" i jej wyjaśnienie. Sprawdzamy również, którą odpowiedź ostatecznie wybrał uczestnik i czy udało mu się wygrać 10 000 złotych.

Kapadocja jest znana z domów i kościołów wykutych w skałach o fallicznym kształcie. Gdzie leży?  [PYTANIE Z MILIONERÓW]

Pytanie za 10 000 złotych w Milionerach brzmiało: Kapadocja jest znana z domów i kościołów wykutych w skałach o fallicznym kształcie. Gdzie leży? Uczestnik miał do wyboru cztery odpowiedzi: 

A. W Turcji

B. W Grecji

C. W Gruzji

D. W Hiszpanii

Uczestnik zdecydował, że skorzysta z  koła ratunkowego - 50 na 50. Komputer pozostawił odpowiedzi A i D. Uczestnik zdecydował, że zaznaczy pierwszą z nich. 

QUIZ: Najłatwiejsze pytania z "Milionerów". Sprawdź, czy znasz odpowiedzi

MILIONERZY - Kapadocja jest znana z domów i kościołów wykutych w skałach o fallicznym kształcie. Gdzie leży?  [ODPOWIEDŹ] 

Prawidłowa odpowiedź na pytanie z "Milionerów" to A - w Turcji. Uczestnik mógł się cieszyć z wygranej.  

Milionerzy to polski teleturniej prowadzony przez Huberta Urbańskiego i emitowany w telewizji TVN. Program oparty jest na brytyjskim formacie "Who Wants to Be a Millionaire?" Główną nagrodą w polskiej wersji programu jest milion złotych, która padła trzykrotnie w historii teleturnieju – w 662. odcinku z 28 marca 2010 roku (Krzysztof Wójcik), w 823. odcinku z 21 marca 2018 roku (Maria Romanek), oraz w 927. odcinku z 14 marca 2019 roku (Katarzyna Kant-Wysocka). Średnia oglądalność programu wynosi około 2,58 mln widzów.

RadioZET.pl/PAB