Zamknij

Który z polskich piłkarzy strzelił bramkę w wygranym meczu podczas mundialu w 2018 r.? MILIONERZY

20.08.2020 13:08
Który z polskich piłkarzy strzelił bramkę w wygranym meczu podczas mundialu w 2018 r.? MILIONERZY
fot. VIPHOTO/East News

Który z piłkarzy polskiej reprezentacji strzelił bramkę w jedynym wygranym meczu podczas mundialu w 2018 r.? Odpowiedź na pytanie z Milionerów oraz jej wyjaśnienie zamieściliśmy w poniższym artykule. Sprawdzamy również, czy uczestnik odpowiedział poprawnie i wygrał 40 000 złotych.

Który z piłkarzy polskiej reprezentacji strzelił bramkę w jedynym wygranym meczu podczas mundialu w 2018 r.?  Poniżej znajdziecie odpowiedź na pytanie z "Milionerów" i jej wyjaśnienie. Sprawdzamy również, którą odpowiedź ostatecznie wybrał uczestnik i czy udało mu się wygrać 40 000 złotych.

Który z piłkarzy polskiej reprezentacji strzelił bramkę w jedynym wygranym meczu podczas mundialu w 2018 r.?  [PYTANIE Z MILIONERÓW]

Pytanie za 40 000 złotych w Milionerach brzmiało: który z piłkarzy polskiej reprezentacji strzelił bramkę w jedynym wygranym meczu podczas mundialu w 2018 r.? Miał do wyboru cztery odpowiedzi: 

A. Kamil Glik

B. Jan Bednarek

C. Kamil Grosicki

D. Robert Lewandowski

Uczestnik nie znał odpowiedzi na to pytanie. Zdecydował, że skorzysta z ostatniego koła ratunkowego - telefonu do przyjaciela. Siedzący przy słuchawce ojciec gracza również nie był pewny odpowiedzi - zasugerował, by wybrał odpowiedź C lub A. Uczestnik zaznaczył opcję C.

QUIZ: Najłatwiejsze pytania z "Milionerów". Sprawdź, czy znasz odpowiedzi

MILIONERZY - Który z piłkarzy polskiej reprezentacji strzelił bramkę w jedynym wygranym meczu podczas mundialu w 2018 r.? [ODPOWIEDŹ] 

Prawidłowa odpowiedź na pytanie z "Milionerów" to Jan Bednarek. Uczestnik odpadł z rozgrywki, wygrał tysiąc złotych. W pytaniu chodziło o mecz z Japonią, który Polska wygrała 1:0. Jan Bednarek, środkowy obrońca naszej reprezentacji, zdobył w nim jedynego gola.

Milionerzy to polski teleturniej prowadzony przez Huberta Urbańskiego i emitowany w telewizji TVN. Program oparty jest na brytyjskim formacie "Who Wants to Be a Millionaire?" Główną nagrodą w polskiej wersji programu jest milion złotych, która padła trzykrotnie w historii teleturnieju – w 662. odcinku z 28 marca 2010 roku (Krzysztof Wójcik), w 823. odcinku z 21 marca 2018 roku (Maria Romanek), oraz w 927. odcinku z 14 marca 2019 roku (Katarzyna Kant-Wysocka). Średnia oglądalność programu wynosi około 2,58 mln widzów.

RadioZET.pl/PAB