Zamknij

Katarzyna Cichopek nową prowadzącą "Pytanie na Śniadanie". Z kim w duecie?

23.08.2020 21:49
Katarzyna Cichopek
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Katarzyna Cichopek została nową prowadzącą programu TVP "Pytanie na Śniadanie". Z widzami żegna się "kolorowy ptak" - Macademian Girl. Odchodzi też jej współprowadzący - Robert El Gendy. Na jego miejscu pojawi się Robert Kurzajewski.

Katarzyna Cichopek i Robert Kurzajewski razem, jako prowadzący program "Pytanie na Śniadanie" - to już oficjalne informacje. W śniadaniówce TVP para ta zastąpi Macademian Girl i Roberta El Gendy'ego. Jak poinformował "Fakt", nowy duet zadebiutuje w roli prowadzących już niebawem.

Aktorzy "M jak miłość" - zobacz, jak zmieniali się przez 20 lat

Katarzyna Cichopek i Maciek Kurzajewski poprowadzą PnŚ

Powodem decyzji o odsunięciu Macademian Girl i El Gendy'ego miała być niska oglądalność tej pary. Podobno najniższa ze wszystkich duetów PnŚ. Władze stacji postanowiłly dać szansę Kasi Cichopek i Maciejowi Kurzajewskiemu.

Katarzyna Cichopek zapowiada nowy projekt. Co to będzie?

Nowa para prowadzących jest władzom TVP znana od dawna. Cichopek od 20 lat wciela się w postać Kingi Zduńskiej we flagowej telenoweli TVP: "M jak miłość", a Maciej Kurzajewski prowadził już wiele różnych formatów - w tym także "Pytanie na Śniadanie". Dla niego będzie to nie tyle debiut, ile powrót, choć zobaczymy, jak wypadnie w parze z Cichopek.

Do informacji o rozstaniu z TVP odniosła się Macademian Girl. Tamara Gonzalez Perea w rozmowie z internautką nie ukrywała niemiłych emocji i zaskoczenia, związanych z nagłą decyzją stacji. Ona i El Gendy zostali zwolnieni mimo zaplanowanych kolejnych odcinków z ich udziałem.

"To prawda, że odchodzisz z Robertem, z PNŚ?" - padło pytanie, a Gonzalez Perea odpowiedziała z żalem:

"Tak, wymieniono nas na inną parę" - stwierdziła, a po chwili otrzymała wyrazy ubolewania. Kiedy podziękowała, dostała niespodziewany komplement, będący jednocześnie szpilką w stronę nowych prowadzących:

"Wiem na jaką, ale wydaje mi się że mowa prowadząca będzie porażka jak i prowadzący, lepszy byłby Mikołaj Roznerski jako prowadzący" - napisał ktoś.

RadioZET.pl/Fakt/AS