Zamknij

Raclette to potrawa z podgrzewanego nad ogniem? Odpowiedź na pytanie z Milionerów za 20 000 złotych

20.08.2020 14:13
Raclette to potrawa z podgrzewanego nad ogniem? Odpowiedź na pytanie z Milionerów za 20 000 złotych
fot. STANISLAW KOWALCZUK/East News

Raclette to potrawa z podgrzewanego nad ogniem? Odpowiedź na pytanie z Milionerów oraz jej wyjaśnienie zamieściliśmy w poniższym artykule. Sprawdzamy również, czy uczestnik odpowiedział poprawnie i wygrał 20 000 złotych.

Raclette to potrawa z podgrzewanego nad ogniem? Odpowiedź na pytanie z Milionerów za 20 000 złotych Poniżej znajdziecie odpowiedź na pytanie z "Milionerów" i jej wyjaśnienie. Sprawdzamy również, którą odpowiedź ostatecznie wybrał uczestnik i czy udało mu się wygrać 20 000 złotych.

Raclette to potrawa z podgrzewanego nad ogniem? [PYTANIE Z MILIONERÓW]

Pytanie za 20 000 złotych w Milionerach brzmiało: Raclette to potrawa z podgrzewanego nad ogniem? Uczestnik miał do wyboru cztery odpowiedzi: 

A. mięsnego gulaszu

B. szwajcarskiego sera

C. karpia w piwie

D. jajecznego ciasta

Uczestnik zdecydował, że skorzysta z  koła ratunkowego - pytania do publiczności. Widzowie w większości wybrali odpowiedź B. Gracz ostatecznie również ją zaznaczył. 

QUIZ: Najłatwiejsze pytania z "Milionerów". Sprawdź, czy znasz odpowiedzi

MILIONERZY - Raclette to potrawa z podgrzewanego nad ogniem? [ODPOWIEDŹ] 

Prawidłowa odpowiedź na pytanie z "Milionerów" to B. Uczestnik zdobył 20 tys. złotych i mógł grać dalej. 

Milionerzy to polski teleturniej prowadzony przez Huberta Urbańskiego i emitowany w telewizji TVN. Program oparty jest na brytyjskim formacie "Who Wants to Be a Millionaire?" Główną nagrodą w polskiej wersji programu jest milion złotych, która padła trzykrotnie w historii teleturnieju – w 662. odcinku z 28 marca 2010 roku (Krzysztof Wójcik), w 823. odcinku z 21 marca 2018 roku (Maria Romanek), oraz w 927. odcinku z 14 marca 2019 roku (Katarzyna Kant-Wysocka). Średnia oglądalność programu wynosi około 2,58 mln widzów.

RadioZET.pl/PAB