Zamknij

Pokaz Cannes Lions 2019 w Polsce. Seans z nagrodzonymi reklamami już 3 grudnia

Piotr Krajewski
18.11.2019 12:56
Pokaz Cannes Lions 2019 w Polsce. Seans z nagrodzonymi reklamami już 3 grudnia
fot. mat. prasowe

Najbardziej emocjonujące reklamy, nagrodzone na prestiżowym Międzynarodowym Festiwalu Kreatywności w Cannes, będzie można obejrzeć już 3 grudnia podczas Pokazu Cannes Lions. Tym razem aż w 8 kinach sieci Multikino widzowie przekonają się, że reklamy mogą być lepsze od filmów! Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej SAR.

Pokaz Cannes Lions 2019 w kinach sieci Multikino

Przyjdź do kina i zobacz reklamy, które są zbyt dobre do telewizji! Pełen emocji i rozrywki, dwugodzinny seans to niepowtarzalna okazja, aby zobaczyć reklamy docenione na tegorocznym Festiwalu Kreatywności w Cannes. Ten niezwykły pokaz międzynarodowych reklamówek bawi jak najlepsza komedia, wzrusza niczym wytrawny dramat oraz wciąga i zaskakuje jak mocny thriller. To światowej klasy animacje, produkcje z niesamowitymi efektami specjalnymi, przypominające nieraz etiudy filmowe. Impreza już na stałe wpisała się w kalendarz wydarzeń związanych z reklamą, a z roku na rok poszerza swoje grono fanów, bijąc rekordy popularności. Podczas pokazu będzie można również zobaczyć dwie polskie, nagrodzone w  tym roku kampanie.

Pokaz odbędzie się 3 grudnia o godzinie 19:30, jednocześnie w siedmiu miastach Polski. Zapraszamy do sieci kin Multikino: Gdańsk, Katowice, Kraków, Łódź, Poznań Stary Browar, Warszawa Ursynów, Warszawa Złote Tarasy, Wrocław Pasaż.

Bilety dostępne są w kasach biletowych lub online na stronie internetowej Multikina.

Cena biletów:

• Multikino Złote Tarasy: 37 zł brutto / bilet normalny

• Multikino Ursynów: 35 zł brutto / bilet normalny

• Pozostałe kina: 27 zł brutto / bilet normalny

Więcej informacji na temat Pokazu Cannes Lions znajdziesz na www.imaginationday.pl.

RadioZET.pl/PK