Zamknij

Polka walczy o tytuł Miss Islandii. Możesz jej pomóc głosami!

Redakcja
17.08.2017 14:48
Polka walczy o tytuł Miss Islandii
fot. Instagram

22-letnia Marika Adrianna Kwiatkowska ma szansę zostać Miss Islandii. Polka przeszła do finału konkursu, w którym zawalczy o tytuł najpiękniejszej. Jeśli wygra, zostanie reprezentantką kraju w konkursie Miss World, który odbędzie się jesienią w Chinach.

Marika Adrianna Kwiatkowska pochodzi z Poznania, ale już od 10 lat mieszka w Islandii. Wyjechała tam razem z rodzicami, kiedy ci znaleźli tam pracę. Jak zdradza, od dawna chciała wziąć udział w konkursie Miss Islandii, ale obawiała się, że ze względu na swoją narodowość Islandczycy nie będą na nią głosować.

- Przyglądałam się temu w zeszłym roku i chciałam spróbować moich sił. Zawsze się bałam wziąć udział, gdyż jestem rodowitą Polką i Islandczycy mogliby na to krzywo patrzeć. Jestem jedynym obcokrajowcem w tegorocznej grupie kandydatek, ale przełamałam się i chcę pokazać, że Polka też może pięknie reprezentować inny kraj - cytuje Marikę serwis Epoznan.pl.

22-latka zakwalifikowała się do ścisłego finału konkursu i teraz walczy o tytuł Miss Internautów. Choć najważniejszy tytuł przyznaje jury, to jednak i każdy może jej pomóc, oddając na nią głos. Aby zagłosować, należy wejść w link na Facebooku i pod zdjęciem Mariki zostawić "lajka". Głosuj TUTAJ.

Finał Miss Islandii już 26 sierpnia. Do tego dnia można lajkować zdjęcie Polki.

My już zagłosowaliśmy i życzymy Polce zwycięstwa!

RadioZET.pl/epoznan/SA