Zamknij

Polka wygrała niemiecką edycję „Top Model”. Kim jest Simone Kowalski?

Sylwia Wamej
28.05.2019 12:39
Simone Kowalski
fot. Instagram.com/ Simone Kowalski

Simone Kowalski to zwyciężczyni niemieckiej edycji „Top Model”. Polka ma za sobą historię, która chwyciła za serce widzów show. Kim jest zwyciężczyni niemieckiego „Top Model”?

Polska modelka wygrała niemiecką edycję „Top Model”

Simone Kowalski to zwyciężczyni niemieckiej edycji „Top Model”. Polka pokonała w finale pozostałe kandydatki, plasując się ostatecznie na pierwszym miejscu. Decyzję o tym, że Simone wygrała program, ogłosiła Heidi Klum, prowadząca program. Niemiecka modelka przekazała Polce nagrodę główną, czyi kontrakt z agencją modelek k ONEeins fab Management, 100 tysięcy euro i sesję zdjęciową do „Harper's Bazaar”.

Simone Kowalski: Kim jest zwyciężczyni niemieckiego „Top Model”?

Simone Kowalski miała zaledwie roczek, gdy wyjechała do Niemiec. Aktualnie mieszka w niewielkim mieście Stade na północy Niemiec. Kowalski ma na swoim koncie chwytającą za serce historię, która być może przyczyniła się do zwycięstwa Polki w programie. Simone od dzieciństwa trenowała lekkoatletykę. Szło jej na tyle dobrze, że nawet miała brać udział w Igrzyskach Olimpijskich. Niestety, karierę sportową przerwała kontuzja stóp. Modelka musiała przejść skomplikowaną operację i przez ponad rok poruszała się na wózku inwalidzkim. Długa rehabilitacja pozwoliła jej stanąć na nogi.

Fani są jednak podzieleni co do wygranej Polki w „Top Model”. Według niektórych Simone „brała ich na litość”. Dziewczyna miała płakać w programie i często wracała pamięcią do dramatycznych wydarzeń. Oliwy do ognia dolewa fakt, że w niemieckich mediach niedawno wypowiadał się był trener dziewczyny, który stwierdził, że historia z kontuzją jest naciągana.

Zagłosuj

Interesujesz się modą?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/ SW