Polka wygrała niemiecką edycję „Top Model”. Kim jest Simone Kowalski?

28.05.2019 12:39

Simone Kowalski to zwyciężczyni niemieckiej edycji „Top Model”. Polka ma za sobą historię, która chwyciła za serce widzów show. Kim jest zwyciężczyni niemieckiego „Top Model”?

Simone Kowalski fot. Instagram.com/ Simone Kowalski

Polska modelka wygrała niemiecką edycję „Top Model”

Simone Kowalski to zwyciężczyni niemieckiej edycji „Top Model”. Polka pokonała w finale pozostałe kandydatki, plasując się ostatecznie na pierwszym miejscu. Decyzję o tym, że Simone wygrała program, ogłosiła Heidi Klum, prowadząca program. Niemiecka modelka przekazała Polce nagrodę główną, czyi kontrakt z agencją modelek k ONEeins fab Management, 100 tysięcy euro i sesję zdjęciową do „Harper's Bazaar”.

Simone Kowalski: Kim jest zwyciężczyni niemieckiego „Top Model”?

Simone Kowalski miała zaledwie roczek, gdy wyjechała do Niemiec. Aktualnie mieszka w niewielkim mieście Stade na północy Niemiec. Kowalski ma na swoim koncie chwytającą za serce historię, która być może przyczyniła się do zwycięstwa Polki w programie. Simone od dzieciństwa trenowała lekkoatletykę. Szło jej na tyle dobrze, że nawet miała brać udział w Igrzyskach Olimpijskich. Niestety, karierę sportową przerwała kontuzja stóp. Modelka musiała przejść skomplikowaną operację i przez ponad rok poruszała się na wózku inwalidzkim. Długa rehabilitacja pozwoliła jej stanąć na nogi.

Fani są jednak podzieleni co do wygranej Polki w „Top Model”. Według niektórych Simone „brała ich na litość”. Dziewczyna miała płakać w programie i często wracała pamięcią do dramatycznych wydarzeń. Oliwy do ognia dolewa fakt, że w niemieckich mediach niedawno wypowiadał się był trener dziewczyny, który stwierdził, że historia z kontuzją jest naciągana.

Zagłosuj

Interesujesz się modą?

RadioZEt.pl/ SW

Oceń