Zamknij

Polska aktorka zagrała główną rolę w bollywoodzkim filmie. Sukces Natalii Janoszek

Sylwia Wamej
17.07.2019 14:41
Natalia Janoszek
fot. Rex Features/ East News

Natalia Janoszek, która z powodzeniem robi karierę w Bollywood, zagrała główną rolę w filmie „Chicken Curry Law”. Kim jest bohaterka grana przez polską aktorkę?

Natalia Janoszek zagrała główną rolę w bollywoodzkim filmie

Natalia Janoszek to najpopularniejsza Polka w Bollywood. Właśnie zagrała główną rolę w najnowszej bollywoodzkiej produkcji „Chicken Curry Law”. Produkcja jest opowieścią o ambitnej i niewinnej dziewczynie, która padła ofiarą władzy oraz polityki. Główna bohaterka grana przez Natalię Janoszek zostaje zgwałcona i porwana, po czym oskarżona o to, że jest prostytutką. Razem z aktywistą z Mumbaju walczy o sprawiedliwość w sądzie. Natalia Janoszek już po raz kolejny zagra główną rolę w bollywoodzkiej produkcji. Widzowie widzieli ją w filmie „The Green Fairy” oraz w produkcji „Dreamz”.

Natalia Janoszek w wywiadzie dla serwisu Plejada.pl podkreśliła, że praca na planie była wymagająca.

„Praca na planie nie należała do najłatwiejszych. Była to dla mnie jak na razie najbardziej wymagająca rola filmowa. Szczególnie że film oparty jest na faktach, a sytuacja opisana w nim miała miejsce na Goa kilka lat temu. Niestety Indie są jednym z tych krajów, w których ofiary przemocy seksualnej są widziane nie jako poszkodowane, ale jako podejrzane. Dlatego też bardzo mocno współpracuję z indyjskim UNICEF w sprawie wykorzystywania seksualnego kobiet” – zdradziła Natalia Janoszek w wywiadzie dla Plejady.

Natalia Janoszek: Kim jest 29-letnia aktorka?

Natalia Janoszek to 29-letnia aktorka i modelka, urodzona w Bielsku-Białej. Od 2009 roku reprezentowała Polskę na sześciu różnych konkursach piękności. W 2012 roku zdobyła tytuł Supermodel Poland i jako pierwsza Polka wzięła udział w konkursie Supermodel International. Natalia na początku 2018 roku trafiła w ciężkim stanie do szpitala. Zdiagnozowany został u niej m.in. zator.

„Cieszę się, że żyję. Te słowa nabrały dla mnie ostatnio zupełnie nowego znaczenia. Jeszcze kilka dni temu z nastawieniem, że rok 2018 będzie dla mnie bardzo intensywny, prowadziłam rozmowy na temat 3 nowych filmów, szykowałam się do kilku projektów, planowałam kolejne podróże i pakowałam deskę na długo oczekiwane zimowe wakacje. W jednej sekundzie moje plany legły w gruzach i straciły jakiekolwiek znaczenie” – pisała Natalia w mediach społecznościowych.

Zagłosuj

Oglądasz bollywoodzkie filmy?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/ SW