Zamknij

Polska blogerka twarzą marki Dior

Redakcja
24.07.2017 11:52
Maffashion Dior
fot. ons.pl

Maffashion już wiele razy pokazała, że w świecie mody ma coraz mocniejszą pozycję. Właśnie pochwaliła się w sieci współpracą z marką Dior.

Na Instagramie zaprezentowała dwa zdjęcia, zrobione podczas najnowszej współpracy z Diorem. Nie są to póki co "oficjalne" fotki sesyjne, ale blogerka zapowiada, że te pojawią się już za jakiś czas.

"W końcu mogę to ogłosić! Kochani! Właśnie skończyłam dzisiejsze nagrania do oficjalnej kampanii Dior. Jestem przeszczęśliwa! To dla mnie ogromne wyróżnienie. Na efekty będziecie musieli poczekać. Ale myślę, ze warto! Jestem podekscytowana! Nadal nie wierzę w to co będzie się działo. Dziękuje Dior, dziękuje całej ekipie za dzisiejsza pracę" - napisała przy jednej z fotek.

To nie pierwszy już raz, kiedy Maff podjęła współpracę ze światowej sławy projektantem. Latem 2016 roku była twarzą linii kosmetyków do makijażu tej marki. Teraz prawdopodobnie będzie to coś większego, ale szczegóły nie są znane.

Przypomnijmy, że całkiem niedawno Maffashion wzięła udział w sesji zdjęciowej do magazynu L'Offciel. W numerze znalazł się także wywiad z blogerką, który wywołał w sieci sporo komentarzy na temat inteligencji "szafiarki". Skrytykowano ją m.in. za to, że nie rozumie jednego z najbardziej znanych polskich powiedzeń, co jest dowodem jej nieoczytania i niewiedzy.

Na szczęście Maff po tamtej wpadce pokazała, że mimo wszystko świetnie sobie radzi w swojej branży i pnie się po drabinie najbardziej wpływowych osób w świecie mody.

RadioZET.pl/SA