Zamknij

Posłanka Nowoczesnej wyszła za Jarosława Kaczyńskiego

Redakcja
06.07.2017 15:18
Posłanka Nowoczesnej wyszła za Jarosława Kaczyńskiego
fot. East News

Kornelia Wróblewska, posłanka Nowoczesnej, wzięła ślub. Jej wybrankiem jest prawnik Jarosław Kaczyński.

Na ślubie pojawili się posłowie z Nowoczesnej, w tym Ryszard Petru. Uroczystość odbyła się w rodzinnych stronach Kornelii Wróblewskiej – Międzyrzecu Podlaskim.

– W sumie było 15 posłów naszej partii z rodzinami. Prawdziwą furorę robił Ryszard Petru. U nas na wschodzie są klimaty raczej propisowskie, prawicowe, zresztą część mojej rodziny też popiera tę partię, więc miałam pewne obawy, jak nasz lider zostanie odebrany. No i koniec końców byłam bardzo pozytywnie zaskoczona ich reakcją. Wszyscy Ryszarda od razu obskoczyli i robili sobie z nim zdjęcia. Zrobił on na wszystkich bardzo pozytywne wrażenie i niewykluczone, że przy okazji zyskaliśmy jeszcze kilku wyborców – opowiedziała szczęśliwa posłanka w rozmowie z „Faktem".

Kornelia Wróblewska jest w ciąży. Jak podaje dziennik „Fakt", córka posłanki i Jarosława Kaczyńskiego przyjdzie na świat na początku listopada. Przyszli rodzice wybrali już imię: Antonina. Wróblewska ma już syna z poprzedniego związku – Stasia. Chłopiec bardzo cieszy się, że jego rodzina się powiększy.

Nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć młodej parze samych szczęśliwych dni na nowej drodze życia!

Zrzut ekranu 2017-07-06 o 15.09.29

RadioZET.pl/SI/Fakt