Zamknij

Powstała gra planszowa "Rolnik szuka żony"

Redakcja
28.11.2018 16:02
Rolnik szuka żony
fot. Instagram

Przed nami finał kolejnej edycji show "Rolnik szuka żony". Fani formatu z pewnością wyczekują też kolejnej serii, tymczasem okazuje się, że jest coś, co może im umilić to oczekiwanie: gra planszowa o tym samym tytule.

Wielki finał programu "Rolnik szuka żony" już 2 grudnia w TVP 1. Do tego czasu wszystkim wielbicielom show oczekiwanie umilić może... gra planszowa o tym samym tytule. Planszówka "Rolnik szuka żony" ukazać się ma jeszcze przed świętami. Czy będzie to sprzedażowy hit?

Gra planszowa "Rolnik szuka żony" - kiedy premiera?

Po książce z życiorysami bohaterów programu "rolnik szuka żony" przyszedł czas na grę planszową, która już niebawem trafi na sklepowe półki, a już teraz dostępna jest w księgarniach internetowych. Jest to gra towarzyska dla 3-6 osób. Jak głosi opis produktu, jest to "zabawna gra w swaty – oparta na bardzo popularnym programie telewizyjnym. Zawiera ciekawe pytania związane nie tylko z życiem na wsi". Gracz może brać udział w grze jako "rolnik" lub jako "kandydat". Zadaniem jest odpowiadanie na pytania i przesuwanie się po planszy. "Rolnik i kandydaci mają własne ścieżki, a gracze, którzy spotkają się na środku, będą mogli nazywać siebie bratnimi duszami' - czytamy.

Planszówka "rolnik szuka żony" - cena

Ile kosztuje gra planszowa "Rolnik szuka żony"? Cena jest zróżnicowana. W sklepach sieci Empik kosztuje niespełna 59 złotych.

Przypomnijmy, że choć seria piąta programu jeszcze się nie zakończyła, to już wiadomo, że powstanie kolejny sezon "Rolnika". Jak informuje portal Wirtualne Media, nowa edycja trafi na antenę TVP 1 jesienią 2019 roku. Odcinek zerowy 6. edycji "Rolnik szuka żony", w którym zostanie zaprezentowanych 10 uczestników, tradycyjnie będzie można obejrzeć w święta wielkanocne. Po emisji wspomnianego epizodu osoby, które będą chciały poznać wybranego rolnika, będą mogły wysłać list do Telewizji Polskiej.  

RadioZET.pl/SA