Zamknij

Cieszył się z narodzin córki. Teraz jest królem sieci!

Redakcja
16.01.2018 11:29
Cieszył się z narodzin córki. Teraz jest królem sieci!
fot. Facebook

Ale urocze! Serduszka i napisy „Jestem tatą” umieścił na swoim samochodzie świeżo upieczony szczęśliwy tata z Wielkopolski.

O oryginalnej niespodziance dla mamy i małej córeczki przygotowanej przez ojca dziewczynki poinformował w mediach społecznościowych Ginekologiczno-Położniczy Szpital Kliniczny przy ulicy Polnej w Poznaniu.

Serwis tvn24.pl dotarł do dumnego taty. Dziewczynka jest jego pierwszym dzieckiem – tak ogromny wybuch radości nie powinien więc dziwić. Wiadomo także, że równie hucznie z ukochaną córeczką szczęśliwy ojciec przywitał domu – na pacjentki czekały balony i serduszka namalowane na szybach.

Zrzut ekranu 2018-01-16 o 11.27.09

Sytuację na Facebooku skomentowała też mama maleństwa. „Z radością mogę oznajmić iż to mój kochany Skarb przyjechał po nas tym samochodem. Jestem dumna i szczęśliwa... Przy okazji dziękujemy za życzenia, córeczka nam rośnie. W domku również takie same powitanie było" – napisała pani Joanna. 

Zobacz także

Jak czytamy w tvn.24.pl, Hanna Walkowiak, zastępca rzecznika szpitala i administratorka konta na Facebooku nie przypomina sobie podobnej niespodzianki przygotowanej przez świeżo upieczonego ojca. Reakcje zwykle są inne: – Raczej częściej szok i ewentualne omdlenia – śmieje się Walkowiak.

„Supet tata", „Taki tata to skarb", „Super, coś oryginalnego. Widać, że tatuś bardzo szczęśliwy", „Ma facet wyobraźnię", „Musi być z Pana fajny tata skoro poświęcił swoje auto, pokazując na nim swoja radość" – takie komentarze można przeczytać pod postem.   

Szczęśliwym rodzicom jeszcze raz gratulujemy narodzin maleństwa!

RadioZET.pl/SI