Zamknij

Belle Epoque: sezon 2 już zapowiedziany

Redakcja
25.01.2017 12:17
Belle Epoque: sezon 2 już zapowiedziany
fot. Belle Epoque

Serial "Belle Epoque" już teraz budzi emocje i duże zainteresowanie widzów. Okazuje się, że zaplanowana jest już jego kontynuacja.

Podczas prezentacji wiosennej ramówki telewizji TVN ujawniono wreszcie, kiedy odbędzie się premiera serialu "Belle Epoque". Wiadomo było, że produkcja na ekrany trafi wiosną, ale teraz okazuje się, że będzie to jeszcze w lutym. Pierwszy odcinek serialu z Pawłem Małaszyńskim, Magdaleną Cielecką, Erykiem Lubosem i Anną Próchniak zobaczymy w środę 15 lutego o godzinie 21.30. Będzie to jedna z najgłośniejszych premier w ramówce wspomnianej stacji. To kostiumowo-kryminalna produkcja, której wydarzenia rozgrywają się w Krakowie w 1908 roku, w okresie tytułowej pięknej epoki. Głównym bohaterem serialu jest grany przez Pawła Małaszyńskiego Jan Edigey-Korycki, który przybywa do miasta, by zbadać okoliczności śmierci swojej matki. Podczas jego śledztwa na jaw wychodzi wiele strasznych faktów, które "piękno" tego okresu stawiają pod znakiem zapytania.

Będzie drugi sezon "Belle Epoque"

Premiera serialu wciąż przed nami, ale już teraz wiemy, że będzie jego kontynuacja. Produkcja zapowiada się wyśmienicie: świetna obsada, wyjątkowe kostiumy, intryga i inspirowana faktami historia przyciągają fanów. W mediach pojawiają się stwierdzenia, że "Belle Epoque" "zawładnie sercami widzów". Takiego samego zdania jest dyrektor programowy Grupy TVN, Edward Miszczak. Przyznał, że jest to pierwszy taki serial, "którego jeszcze nie było na rynku, z ogromną ilością odwzorowanych detali i drobiazgów (...). Oglądaliśmy trzy gotowe odcinki. To będzie hit. Myślę, że będzie druga seria (...). Przeznaczyliśmy na to ogromny budżet" - powiedział.

W sieci pojawił się także nowy zwiastun "Belle Epoque".

Będziecie oglądać?

RadioZET.pl/AS