Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Producenci nie pozwolą Zielińskiej powrócić do "Barw szczęścia"?

14.11.2017 10:34

Już kilka tygodni temu wyemitowany został ostatni odcinek serialu "Barwy szczęścia" z udziałem aktorki Katarzyny Zielińskiej. Lubiana przez widzów bohaterka Marta zniknęła z serialu. Czy jest szansa, by powróciła?

Barwy szczęścia fot. ons.pl

Kiedy Katarzyna Zielińska żegnała się z fanami "Barw szczęścia", dziękowała im, że przez tyle lat śledzili losy jej bohaterki.

"Kochani! Nadszedł czas, żeby wszystkim wspaniałym widzom Barw Szczęścia powiedzieć KOCHAM WAS I DZIĘKUJĘ, ŻE PRZEZ TE 10 LAT BYLIŚCIE ZE MNĄ. W tym tygodniu zobaczycie moje ostatnie sceny. To był magiczny czas z Wami. Mam nadzieję, że będziecie mi towarzyszyć przy nowych wyzwaniach filmowych, serialowych i teatralnych" - pisała. Wiadomo było, że aktorka jest w ciąży i zamierza zrobić sobie przerwę od grania.

Od razu jednak pojawiały się spekulacje na temat tego, czy zdecyduje się kiedyś do produkcji powrócić i będzie w niej jeszcze można zobaczyć Martę Walawską. W serialach wszystko jest możliwe i wielu aktorów decyduje się na powrót do danej roli. W przypadku Zielińskiej najpewniej jednak nie ma o tym mowy. Wszystko przez to, że aktorka - na wszelki wypadek, gdyby jednak chciała powrócić - poprosiła producentów o takie zakończenie wątku Walawskiej, by nie było już szans na jej powtórne wprowadzenie do "Barw szczęścia".

Najpierw bohaterka miała zostać porwana, jednak - jak poinformował "Fakt" - Marta Walawska niestety utopi się w rzece, uciekając przed człowiekiem, który ją uprowadził. To ostatecznie zamyka drogę powrotu Zielińskiej. Ale czy na pewno? Kto wie - ostatecznie mogłoby dojść do pomyłki przy identyfikacji ofiary.

RadioZET.pl/Fakt/SA

Oceń