Zamknij

Przemysław Saleta nie ma kontaktu z córką? Nicole: "Jakoś tak się rozjechało"

Sylwia Wamej
29.11.2019 10:46
Przemysław Saleta
fot. Łukasz Kalinowski/ East News

Nicole Saleta, córka Przemysława Salety i Ewy Pacuły udzieliła wywiadu magazynowi "Viva!", w którym opowiedziała m.in. o relacjach ze słynnym tatą. 25-latka przyznała, że nie widuje się z ojcem, bo ten "jest zabieganym człowiekiem".

Nicole Saleta zdradziła, jak wyglądają jej relacje z ojcem Przemysławem Saletą

Nicole Saleta i Przemysław Saleta swego czasu byli bardzo blisko. Nicole, która cierpi na niewydolność nerek, w 2007 roku przeszła pierwszy przeszczep nerki. Dawcą narządu był wtedy Przemysław Saleta. 25-letnia Nicole czeka na trzeci przeszczep, ponieważ dwie z poprzednich przeszczepów przestały działać. Nicole Saleta w rozmowie z magazynem "Viva! opowiedziała, jak teraz wyglądają jej relacje z ojcem. Nicole stwierdziła, że nie widuje się z tatą, ponieważ ten jest zabieganym człowiekiem. Nicole na pytanie, czy operacja i rekonwalescencja zbliżyły ich do siebie, odpowiedziała:"Na chwilę. Później jakoś tak się rozjechało" - stwierdziła Nicole.

Przemysław Saleta opowiedział o przeszczepie nerki córki Nicole

Przemysław Saleta w ciągu ostatnich czterech lat mieszkał w Tajlandii i rzadko bywał w Polsce. Ta odległość jeszcze bardziej sprawiła, że kontakt ojca i córki stawał się rzadszy. "Rzadko się widywaliśmy, gdy tato mieszkał w Tajlandii. Czasem dzwonię do niego, proponuję spotkania, ale on jest zabieganym człowiekiem" - powiedziała Nicole Saleta w rozmowie z "Vivą!".

W jednym z wywiadów dla "Dzień Dobry TVN", w którym Saleta gościł z Nicole, stwierdził, że oddanie nerki córce było dla niego obowiązkiem rodzicielskim. "Dla mnie to była prosta decyzja. Nie zrobiłem nic wielkiego, to był obowiązek rodzicielski. (...) Decyzja była szybka" - mówił Przemysław Saleta.

Zagłosuj

Dbasz o swoje zdrowie?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/Viva.pl/ SW