Zamknij

Przemysław Saleta nie ma kontaktu ze swoją córką? Bokser postanowił się wytłumaczyć

Sylwia Wamej
04.12.2019 16:31
Przemysław Saleta i Nicole Saleta
fot. Łukasz Kalinowski/ East News

Przemysław Saleta postanowił odpowiedzieć na ostatnie doniesienia mediów, jakoby nie miał kontaktu ze swoją córką, 25-letnią Nicole. Bokser stwierdził, że wrócił z Tajlandii do Polski i chce, aby jego kontakt z córkami był częstszy. 

Przemysław Saleta odpowiedział na zarzuty, że nie ma kontaktu z córką Nicole

Przemysław Saleta postanowił odpowiedzieć na medialne doniesienia dotyczące tego, że nie ma kontaktu ze swoją córką. W rozmowie z magazynem "Viva" 25-letnia córka boksera, Nicole stwierdziła, że tata jest bardzo zabieganym człowiekiem i ciężko się z nim umówić. Dodała tez, że gdy ojciec mieszkał w Tajlandii, nie mieli ze sobą kontaktu. Jak powiedział Przemysław Saleta w rozmowie z "Super Expressem", na początku tego roku wrócił do Polski i chce, aby jego kontakty z córkami były częstsze.

"Na początku marca wróciłem i odwróciłem proporcje, bo do tego momentu 80 procent czasu przebywałem poza Polską. Jednym z powodów powrotu była właśnie chęć częstszych kontaktów z córkami" - wyznał sportowiec w rozmowie z "Super Expressem".

Przemysław Saleta stwierdził, że sama Nicole była zaskoczona odbiorem wywiadu.

"Nawet Nicole zdziwiła się, że jej wywiad został odebrany w taki sposób. Mówienie, że nie mamy kontaktu, jest bzdurą. Pewnie większość rodzin ze swoimi dziećmi widuje się raz na jakiś czas, a nie codziennie. Zwłaszcza, gdy dzieci już dorosną" - podsumował.

Nicole Saleta. Na co jest chora?

W 2007 roku Przemysław Saleta oddał swojej córce nerkę. Jak się okazuje, chora na niewydolność nerek córka Przemysława Salety i Ewy Pacuły, 11 lat później musiała przejść kolejny przeszczep. Nerka jednak się nie przyjęła. Teraz 25-letnia Nicole czeka na kolejny przeszczep.

Zagłosuj

Masz dobry kontakt z rodzicami?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW