Zamknij

Przepowiednia na 2019: „To koniec spokoju” – zapowiada jasnowidz

Redakcja
30.11.2018 15:28
Krzysztof Jackowski
fot. Screen YouTube

Jasnowidz Krzysztof Jackowski ogłosił swoją przepowiednię na 2019 rok. Jaki to będzie dla nas czas? Zdaniem Jackowskiego będzie to koniec spokoju. Czy to zapowiedź wojny?

Napięta sytuacja pomiędzy Rosją a Ukrainą sprawia, że wiele osób zadaje sobie pytania o przyszłość. Niektórzy obawiają się wybuchu kolejnej wojny, a obawy te nasilają się w takim okresie jak dziś – na kilka tygodni przed przełomowym momentem: końcem starego i rozpoczęciem kolejnego roku. W takich momentach często pojawiają się przepowiednie na nadchodzące miesiące. Swoją wizję ma oczywiście jeden z najbardziej znanych polskich jasnowidzów: Krzysztof Jackowski.

Zaledwie kilka dni temu jasnowidz z Człuchowa opublikował w sieci wideo, w którym omawia bieżącą sytuację i wskazuje, co wydarzy się w 2019 roku. Jaka jest jego przepowiednia na 2019 rok?

Przepowiednia na 2019 rok Krzysztofa Jackowskiego

„Nie możemy tego, co się dzieje na Ukrainie, traktować odrębnie od wydarzeń na Bliskim Wschodzie – w Palestynie, w Strefie Gazy. Odrębnie od tego, że coraz bardziej jest też zaogniona sytuacja na linii Izrael–Iran, tego, co dzieje się w Syrii. Jak spojrzymy na mapę, to widzimy, że Ukraina i Bliski Wschód nie leżą daleko od siebie. Nie możemy też rozgraniczać problemu uchodźców i terroryzmu w Europie z tej przyczyny, że gdyby nie sytuacja na Bliskim Wschodzie, to nie byłoby takiego napływu uchodźców” – mówi Jackowski, zarysowując tło obecnych wydarzeń.

„To jest całość. Punktów zapalnych jest wiele i w każdej chwili któryś może się zapalić. Nie chcę nikogo straszyć, ale cały czas mówię, że ten 2018 rok kojarzy mi się jako ostatni rok spokoju” – informuje wizjoner. Jego zdaniem w nadchodzącym roku wiele może się wydarzyć. On sam nie patrzy w przyszłość z optymizmem.

„Ja nie jestem optymistą, jeśli chodzi o to, co dzieje się na Ukrainie [...]. Mogą tam następować próby dalszych prowokacji” – kontynuuje. „Bardzo szybko można prowokacyjnie wywołać jakieś starcie zbrojne, do którego może się dołączyć czy NATO czy Unia Europejska, czy jakieś inne siły. Jest to bardzo niebezpieczna sytuacja. Cały czas mam wrażenie, że komuś chodzi o to, by wywołać destabilizację na Bliskim Wschodzie i w Europie. I chyba do tego punktu się bardzo zbliżamy” – stwierdza Jackowski.

„Zaczyna wrzeć i to się nie uspakaja. Obawiam się, że ten 2019 rok może być dla tego rejonu świata bardzo niebezpieczny i przed tym przestrzegam. Patrzmy na to, obserwujmy, bo dzieją się rzeczy historyczne, które mogą oznaczać ostatni okres spokoju, normalności”.

Zapowiedzi Krzysztofa Jackowskiego mogą przerażać. Wiele osób zgadza się z jego słowami. Co przyniesie nam 2019 rok? Przekonamy się niebawem.

RadioZET.pl/SA