Zamknij

Qczaj przeszedł operację plastyczną nosa. Pokazał, jak wygląda po zabiegu

Sylwia Wamej
16.08.2019 11:35
Daniel Qczaj Kuczaj
fot. Kamil Piklikieiwcz/ East News

Daniel "Qczaj" Kuczaj przeszedł zabieg. Znany trener personalny zoperował sobie nos. Tuż po operacji opublikował zdjęcie, które pokazał fanom na Instagramie. Qczaj zdradził też, jak się czuje.

Qczaj przeszedł operację nosa. Opublikował zdjęcie na Instagramie

Daniel "Qczaj" Kuczaj kilka dni temu przeszedł operację plastyczną nosa. Znany trener fitness podzielił się z fanami nie tylko informacją o zabiegu, ale opublikował również zdjęcia ze szpitala. We wpisie na Instagramie zdradził fanom, jak się czuje.

"Gdyby nie to rusztowanie przyklejone od nosa do buźki, to uśmiechnąłbym się od ucha do ucha.Pytacie jak się czuję, a niektórzy z Was nie wiedzą co się stało. Mówiłem już o tym na live, ale powtórzę jeszcze raz i jeszcze jeden i jeszcze raz... We wtorek przeszedłem operację nosa, która poza tym, że wyrwałem sobie wenflon i zakrwawiłem pół oddziału, po czym spadła mi saturacja i zemdlałem, przebiegła dobrze - napisał gwiazdor na Instagramie.

Daniel Qczaj zdradził powody operacji plastycznej nosa

Daniel Qczaj zdradził też powody operacji. "Dlaczego operacja? Otóż kilkanaście lat temu zemdlałem na bieżni w siłowni i niefortunnie, mdlejąc złamałem sobie nos. Nie dość, że krzywa przegroda, to nos zrósł się, jak chciał. Oczywiście, żyłem sobie z tym lata, ale po latach uznałem, że czas to zmienić, by czuć się lepiej, oddychać lepiej i by ćwiczyło się lepiej i, co się okaże, wyglądać lepiej - podkreślił Qczaj. Fani w komentarzach życzyli oczywiście Danielowi szybkiego powrotu do zdrowia.  A wielbicieli Qczaj ma naprawdę sporo. Ci lubią jego podejście do życia, luz i uroczy góralski akcent. Daniel "Qczaj" Kuczaj jest obecnie jednym z najpopularniejszych trenerów personalnych w Polsce.

Zagłosuj

Lubisz ćwiczyć?

Liczba głosów:

RadioZet.pl/ SW