Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

QUIZ. Absurdalne wypowiedzi gwiazd. Sprawdź, które są prawdziwe

09.07.2018 09:38

Celebryci często są podziwiani ze względu na talent i rozgłos panujący wokół ich życia. Jednak niektóre z ich wypowiedzi potrafią rozbawić do łez lub zażenować. Czy dacie radę rozpoznać, którymi gwiazdy naprawdę się ośmieszyły, a które zostały zmyślone?

QUIZ. Absurdalne wypowiedzi gwiazd. Sprawdź, które są prawdziwe fot. ShutterstockQuiz

Celebryci, aktorzy, gwiazdy muzyki. Przez część z nas gwiazdy postrzegane są jako pewnego rodzaju autorytety. W końcu osiągnęły poziom, na jakim się znajdują, ciężką pracą, talentem lub chociaż sprytem i pomysłem na siebie. Oczywiście często tak właśnie jest. Jednak wiele postaci istotnych w popkulturze potrafiło z dnia na dzień zburzyć swój wizerunek jedną wypowiedzią w mediach. Czasem to zwykłe przejęzyczenie, czasem zabieranie głosu w sprawach, o których nie ma się pojęcia. Niektóre wpadki są tak absurdalne, że ciężko w nie uwierzyć. Wymieszaliśmy autentyczne słowa wypowiedziane przez gwiazdy oraz kilka zmyślonych. Spróbujcie rozpoznać, które naprawdę padły z ust celebrytów.

QUIZ. Absurdalne wypowiedzi gwiazd. Sprawdź które są prawdziwe fot. SHUTTERSTOCK

Niektóre wypowiedzi gwiazd są tak absurdalne, że aż ciężko w nie uwierzyć. Rozpoznasz, które są zmyślone, a które rzeczywiście zostały wypowiedziane?

Start
Oceń