Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

QUIZ. Absurdalne wypowiedzi gwiazd. Sprawdź, które są prawdziwe

09.07.2018 09:38

Celebryci często są podziwiani ze względu na talent i rozgłos panujący wokół ich życia. Jednak niektóre z ich wypowiedzi potrafią rozbawić do łez lub zażenować. Czy dacie radę rozpoznać, którymi gwiazdy naprawdę się ośmieszyły, a które zostały zmyślone?

QUIZ. Absurdalne wypowiedzi gwiazd. Sprawdź, które są prawdziwe fot. ShutterstockQuiz

Celebryci, aktorzy, gwiazdy muzyki. Przez część z nas gwiazdy postrzegane są jako pewnego rodzaju autorytety. W końcu osiągnęły poziom, na jakim się znajdują, ciężką pracą, talentem lub chociaż sprytem i pomysłem na siebie. Oczywiście często tak właśnie jest. Jednak wiele postaci istotnych w popkulturze potrafiło z dnia na dzień zburzyć swój wizerunek jedną wypowiedzią w mediach. Czasem to zwykłe przejęzyczenie, czasem zabieranie głosu w sprawach, o których nie ma się pojęcia. Niektóre wpadki są tak absurdalne, że ciężko w nie uwierzyć. Wymieszaliśmy autentyczne słowa wypowiedziane przez gwiazdy oraz kilka zmyślonych. Spróbujcie rozpoznać, które naprawdę padły z ust celebrytów.

QUIZ. Absurdalne wypowiedzi gwiazd. Sprawdź które są prawdziwe fot. SHUTTERSTOCK

Niektóre wypowiedzi gwiazd są tak absurdalne, że aż ciężko w nie uwierzyć. Rozpoznasz, które są zmyślone, a które rzeczywiście zostały wypowiedziane?

Start
Oceń