Zamknij

Radosław Majdan opublikował intymne zdjęcie z Małgorzatą Rozenek w łóżku

Sylwia Wamej
12.09.2019 14:32
Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek
fot. Viphoto/East News

Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek świętowali 3. rocznicę ślubu. Radosław Majdan opublikował zdjęcie, na którym pozuje w łóżku z Małgorzatą Rozenek. Niektórzy z internautów są mocno podzieleni co do ich wspólnej fotografii i twierdzą, że zdjęcie jest zbyt intymne.

Radosław Majdan opublikował intymne zdjęcie z Małgorzatą Rozenek

Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek świętują 3. rocznicę ślubu. Para wybrała się do Rzymu. Zakochani na swoich profilach społecznościowych publikują romantyczne fotografie z Wiecznego Miasta. Radosław Majdan podzielił się intymną fotografią, na której pozuje z ukochaną w łóżku. Zdjęcie wzbudziło mieszane uczucia wśród fanów. Fotografii towarzyszy opis: "Dziękujemy Wam bardzo za tyle pięknych życzeń. Wczoraj świętowaliśmy tak huczni, że dopiero wstajemy. Miłego dnia" - napisał Radek Majdan.

Z komentarzy internautów można wyczytać, że zdjęcie jest zbyt intymne. "Dodajcie jeszcze foto spod prysznica" - napisała ironicznie jedna z fanek. Radosław Majdan szybko odpowiedział internautce. "Jak zrobimy taką sesję, to pewnie" - skwitował. Fani wytykali mało naturalną sesję, w której Małgorzata w łóżku pozuje w pełnym makijażu. Jednak Radosław Majdan podkreślił, że jest to sesja zdjęciowa dla magazynu "Viva".

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan. Kiedy się pobrali?

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan pobrali się 10 września 2016 roku w podwarszawskim Konstancinie. W tym wyjątkowym dniu gwiazda TVN miała na sobie suknię z kolekcji Ewy Minge. Z kolei Pan Młody zadawał szyku w smokingu Pako Lorente.

Zagłosuj

Jesteś zakochany/a?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW