Zamknij

Rafał Maślak pokazał zdjęcie sprzed 7 lat. To naprawdę on?

Redakcja
19.09.2017 11:33
Rafał Maślak 7 lat temu
fot. Instagram

Rafał Maślak, były Mister Polski, podzielił się w sieci swoim zdjęciem, zrobionym siedem lat temu. "Jak ja wyglądałem!" - komentuje. To naprawdę on? Przeszedł ogromną przemianę.

Obok starej fotki Rafał Maślak zamieścił także dosyć długi wpis, w którym komentuje swój wygląd. Z pewnością umieszczenie tego zdjęcia nie było dla niego łatwe - dziś znany jest przecież jako jeden z najbardziej przystojnych Polaków. A wtedy, 7 lat temu, był całkiem innym człowiekiem.

- Jak mogłem założyć na siebie garnitur kilka, jeśli nie kilkanaście rozmiarów za duży. Ale nie wygląd a to jakim byłem wtedy chłopakiem dało mi najbardziej do myślenia... Bałem się wychodzić do ludzi. Bałem się, że będę krytykowany. Zastanawiałem i martwiłem na zapas co na mój temat powiedzą i pomyślą inni - komentuje. Przyznaje, że był tak chudy z powodu choroby. Miał niską samoocenę, bał się żyć pełną piersią. - Uzmysłowiłem sobie jedno: nie chciałem dłużej być chłopcem, który żyje w ciągłym strachu, zamyka się w domu i żyje z dnia na dzień. Bez pasji, marzeń... To właśnie wtedy po raz pierwszy znalazłem w sobie odwagę, żeby żyć pełną piersią i realizować cele.

Postanowił wtedy zaryzykować - wyjechał do Warszawy, by tu odmienić swoje życie.

- Przez ostatnie trzy lata moje życie zmieniło się diametralnie. Były wzloty i upadki, ale dziś śmiało mogę powiedzieć, że wygrałem! I podobnie jak kiedyś, tak i teraz, od realizacji kolejnego celu dzieli mnie tylko ten JEDEN MAŁY KROK DO PRZODU! - podsumował.

 Dziś, patrząc na tamto zdjęcie, Rafał Maślak nie dowierza, że kiedyś tak wyglądał. I rzeczywiście - trudno uwierzyć, że chłopak ze starej fotki i Mister Polski to ta sama osoba. Zobaczcie sami.

Rafałowi gratulujemy wielkiej przemiany i mamy nadzieję, że stanie się ona inspiracją dla innych.

RadioZET.pl/SA