Zamknij

Rafał Mroczek rozstał się z partnerką. Opublikował oświadczenie w tej sprawie

Sylwia Wamej
26.09.2019 13:51
Rafał Mroczek
fot. Instagram.com/ Rafał Mroczek

Rafał Mroczek rozstał się z Joanną Krzyszewską, partnerką i mamą jego córeczki. Gwiazdor "M jak miłość" opublikował w mediach społecznościowych oświadczenie w tej sprawie.

Rafał Mroczek rozstał się z partnerką i mamą jego dziecka

Rafał Mroczek i jego partnerka Joanna Skrzyszewska rozstali się. Aktor "M jak miłość" opublikował oficjalne oświadczenie w tej sprawie. Dodał też, że chce aktywnie uczestniczyć w życiu córki.

"Prawdą jest, że mimo wielu prób i profesjonalnej pomocy nie udało mi się uratować związku z partnerką. Kocham swoją córkę ponad wszystko i chcę uczestniczyć w jej życiu na tych samych prawach, co jej mama. Dobro mojej córki jest dla mnie celem najwyższym" - napisał Rafał Mroczek.

Rafał Mroczek i Joanna Skrzyszewska trzy lata temu zostali rodzicami

Rafał Mroczek i Joanna Skrzyszewska trzy lata temu zostali rodzicami córeczki Zosi. O kryzysie w związku pary mówiło się już od jakiegoś czasu. Na Instagramie Rafała Mroczka próżno szukać też wspólnych zdjęć z ukochaną. W sierpniu aktor odbył samotną podróż do Azji, a tym czasie jego partnerka była na wakacjach w Turcji. Rafał Mroczek i Joanna Skrzyszewska zaręczyli się 2016 roku, jednak ich związek nie przetrwał próby czasu.

Zagłosuj

Oglądasz "M jak miłość"?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW