Zamknij

Rafał Mroczek "żebrał o auto"?

Redakcja
19.07.2017 10:32
Rafał Mroczek
fot. ons.pl

Od kiedy Rafał Mroczek i Joanna Skrzyszewska zostali rodzicami, to na gwieździe "M jak miłość" spoczywa obowiązek utrzymania rodziny. Rafał wpadł na pomysł, w jaki sposób dorobić do domowego budżetu. Zgłosił się do dystrybutora aut i zaproponował współpracę. Niestety - propozycja ta została odrzucona.

Rafał Mroczek znany jest przede wszystkim jako Paweł Zduński z "M jak miłość". Nie jest, jak widać, zbyt rozchwytywanym aktorem, więc do domowego budżetu postanowił dorobić przez inne działania, niezwiązane z aktorstwem. Zgłosił się do producenta samochodów i zaproponował, że w zamian za auto i środki na paliwo zareklamuje samochód na swoich profilach w serwisach społecznościowych. Niestety, jak informuje Fakt, powołując się na swojego informatora, oferta ta okazała się dla dystrybutora niezbyt atrakcyjna, bo nie zdecydował się na współpracę i szuka innej gwiazdy.

Już od dawna nie jest tajemnicą, że gwiazdy często przyjmują od różnych marek zlecenia promocji ich produktu w sieci. Kilka fotek na Instagramie czy Facebooku celebryty niekiedy skutkują dużo lepiej niż tradycyjna reklama. Jak widać jednak producent samochodu doszedł do wniosku, że Rafał Mroczek nie pasuje do jego marki lub nie byłby odpowiednio "skuteczny".

Jesteś fanem M jak Miłość? Rozwiąż quiz wiedzy o serialu i udowodnij:

Quiz o M jak miłość
Rozwiąż quiz

Quiz o M jak miłość

Quiz o M jak miłość

RadioZET.pl