Zamknij

Rafał Zawierucha ma aż 23 rodzeństwa. Jego rodzice prowadzą rodzinny dom dziecka

Sylwia Wamej
27.05.2019 15:41
Rafał Zawierucha
fot. Damian Klamka/ East News

Rafał Zawierucha może pochwalić się bardzo licznym rodzeństwem. Braci i sióstr aktor ma w sumie 23. Gwiazdor, którego niebawem będziemy mogli oglądać w filmie Quentina Tarantino, zdradził, że jego rodzice prowadzą rodzinny dom dziecka.

Rafał Zawierucha ma bardzo liczne rodzeństwo

Rafał Zawierucha to aktor, który zaistniał w świadomości widzów po tym, gdy zagrał w filmie Quentina Tarantino – „Pewnego razu... w Hollywood”. Odtwórca roli Romana Polańskiego chętnie udziela wywiadów, ale wypowiada się nie tylko w kwestiach związanych z aktorstwem. Ostatnio śniadaniowy program „Dzień Dobry TVN” zawitał do domu rodzinnego gwiazdora. 33-letni aktor może pochwalić się bardzo licznym rodzeństwem. Ma łącznie 23 rodzeństwa. Jak się okazuje, rodzice aktora prowadzą rodzinny dom dziecka. Oprócz czwórki biologicznych dzieci mają również dziewiętnaścioro adoptowanych.

– Zawsze mi żal było tych dzieci, takich opuszczonych, tych biednych. Tak, jak ten nasz pierwszy chłopiec, którego wzięliśmy. Miał cztery i pół roku. Jak go przywieźliśmy do domu i mieliśmy go odwieźć do państwowego domu dziecka wieczorem [...]. On się przyczepił męża za nogawkę i mówił: „Tatusiu, nie oddaj mnie” – wspomina mama Rafała Zawieruchy w materiale dla „Dzień Dobry TVN”. 

Rafał Zawierucha nie ukrywa, że był zazdrosny

Początkowo Rafałowi Zawierusze pomysł z domem dziecka nie do końca się podobał. Był zazdrosny o matczyną miłość. 

– Jak rodzice wzięli dzieciaki do domu, to się zbuntowałem. Chodziłem z tabliczką, że strajkuję i że nie rozmawiam z rodzicami, ani z nikim. Ośmioro nowych, obcych istot w domu. Ja dbałem o swoją przestrzeń po prostu – mówił w „Dzień Dobry TVN”.

Zagłosuj

Lubisz oglądać filmy?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/ SW