Słuchaj
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Hubert Radzikowski
Justyna Dżbik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Rafał Zawierucha ma aż 23 rodzeństwa. Jego rodzice prowadzą rodzinny dom dziecka

27.05.2019 15:41

Rafał Zawierucha może pochwalić się bardzo licznym rodzeństwem. Braci i sióstr aktor ma w sumie 23. Gwiazdor, którego niebawem będziemy mogli oglądać w filmie Quentina Tarantino, zdradził, że jego rodzice prowadzą rodzinny dom dziecka.

Rafał Zawierucha fot. Damian Klamka/ East News

Rafał Zawierucha ma bardzo liczne rodzeństwo

Rafał Zawierucha to aktor, który zaistniał w świadomości widzów po tym, gdy zagrał w filmie Quentina Tarantino – „Pewnego razu... w Hollywood”. Odtwórca roli Romana Polańskiego chętnie udziela wywiadów, ale wypowiada się nie tylko w kwestiach związanych z aktorstwem. Ostatnio śniadaniowy program „Dzień Dobry TVN” zawitał do domu rodzinnego gwiazdora. 33-letni aktor może pochwalić się bardzo licznym rodzeństwem. Ma łącznie 23 rodzeństwa. Jak się okazuje, rodzice aktora prowadzą rodzinny dom dziecka. Oprócz czwórki biologicznych dzieci mają również dziewiętnaścioro adoptowanych.

– Zawsze mi żal było tych dzieci, takich opuszczonych, tych biednych. Tak, jak ten nasz pierwszy chłopiec, którego wzięliśmy. Miał cztery i pół roku. Jak go przywieźliśmy do domu i mieliśmy go odwieźć do państwowego domu dziecka wieczorem [...]. On się przyczepił męża za nogawkę i mówił: „Tatusiu, nie oddaj mnie” – wspomina mama Rafała Zawieruchy w materiale dla „Dzień Dobry TVN”. 

Rafał Zawierucha nie ukrywa, że był zazdrosny

Początkowo Rafałowi Zawierusze pomysł z domem dziecka nie do końca się podobał. Był zazdrosny o matczyną miłość. 

– Jak rodzice wzięli dzieciaki do domu, to się zbuntowałem. Chodziłem z tabliczką, że strajkuję i że nie rozmawiam z rodzicami, ani z nikim. Ośmioro nowych, obcych istot w domu. Ja dbałem o swoją przestrzeń po prostu – mówił w „Dzień Dobry TVN”.

Zagłosuj

Lubisz oglądać filmy?

RadioZEt.pl/ SW

Oceń