Zamknij

Ranking najbogatszych Polek: Lewandowska pokonała Chodakowską

Sylwia Wamej
01.10.2019 13:37
Anna Lewandowska
fot. Face to face/Reporter/East News

Anna Lewandowska znalazła się w rankingu najbogatszych Polek według magazynu „Wprost”. Trenerka pokonała w zestawieniu Ewę Chodakowską. Które miejsce zajęła?

Anna Lewandowska pokonała Ewę Chodakowską w rankingu „Wprost”

Anna Lewandowska, podobnie jak Ewa Chodakowska, znalazła się na liście najbogatszych Polek według tygodnika „Wprost”. Obie panie trafiły poza pierwszą dziesiątką, jednak w tym zestawieniu lepiej poradziła sobie Anna Lewandowska. Trenerka znalazła się na 23. miejscu z fortuną w wysokości 231 milionów złotych. Wyprzedziła tym samym Ewę Chodakowską, która w rankingu tygodnika „Wprost” zajęła dopiero 31. miejsce z kwotą 178 milionów złotych.

Zarówno Anna Lewandowska, jak i Ewa Chodakowska mogą pochwalić się rzeszą fanek, które razem z nimi ćwiczą, biorą udział w obozach treningowych i kupują książki napisane przez swoje idolki. Obie trenerki prowadzą świetnie prosperujące biznesy, jednak są daleko w tyle za paniami, które znalazły się na podium rankingu „Wprost”.

Ranking „Wprost”. Kto znalazł się na podium?

Na pierwszym miejscu znalazła się Dominika Kulczyk z majątkiem 9 mld złotych. Tuż za nią stanęły Barbara Komorowska z majątkiem 2 mld złotych oraz Grażyna Kulczyk z fortuną 1,7 mld złotych.

Zagłosuj

Śledzisz doniesienia z życia gwiazd?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW