Zamknij

Renata Kaczoruk pokazała roznegliżowane zdjęcia na Instagramie. Fani: „Jaki jest cel takich zdjęć?”

Sylwia Wamej
13.08.2019 14:11
Renata Kaczoruk
fot. Piotr Fotek/ Reporter/ East News

Renata Kaczoruk lubi chwalić się na Instagramie idealnym ciałem. Modelka chętnie publikuje roznegliżowane zdjęcia. Ostatnie odważne fotografie nie spodobały się jej fanom.

Renata Kaczoruk opublikowała roznegliżowane zdjęcia. Fani podzieleni

Renata Kaczoruk może pochwalić się szczupłą i zgrabną sylwetką. Nic dziwnego, że chętnie eksponuje swoje wdzięki w mediach społecznościowych. Ostatnie zdjęcia modelki nie przypadły jednak do gustu jej fanom. Ci zastanawiali się, jaki jest cel publikacji fotografii ze zbliżeniem na pośladki Kaczoruk. Mimo że najnowsze zdjęcia na Instagramie Renulki są typowo wakacyjne, uwagę najbardziej zwraca mocno odsłonięte ciało modelki. Jednak odpowiedź na pytanie fanki, jaki jest cel takich fotografii, może nieco zaskoczyć. „Poszerzanie perspektyw” – tak odpowiedziała modelka w komentarzu na Instagramie.

Renata Kaczoruk na Instagramie: Wakacyjne zdjęcia modelki

Oczywiście wielu fanom odważne zdjęcia byłej partnerki Kuby Wojewódzkiego bardzo się podobają. „Nogi do nieba”, „piękna” – komplementowali wdzięki Kaczoruk fani. Modelka najwyraźniej nie za bardzo przejmuje się krytycznymi komentarzami, bo wciąż publikuje na Instagramie odważne fotografie.

Renata Kaczoruk zaistniała w show-biznesie, pokazując się u boku Kuby Wojewódzkiego. Głośno było również o jej występie w „Azji Express”. W programie podpadła kilku uczestnikom, m.in. Małgorzacie Rozenek i Radkowi Majdanowi.

Zagłosuj

Śledzisz doniesienia z życia gwiazd?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/ SW