Zamknij

Ricky Martin po raz czwarty zostanie ojcem. „Jesteśmy w ciąży”

Sylwia Wamej
01.10.2019 11:31
Ricky Martin
fot. Associated Press/ East News

Ricky Martin już po raz czwarty zostanie ojcem. Artysta radosną nowinę ogłosił podczas gali Human Rights Campaign. „Jesteśmy w ciąży. Czekamy” – powiedział szczęśliwy gwiazdor.

Ricky Martin i jego partner po raz czwarty zostaną rodzicami

Ricky Martin już po raz czwarty zostanie ojcem. Latynoski artysta uczestniczył ostatnio w gali Human Rights Campaign, podczas której odebrał nagrodę za działalność filantropijną i na rzecz społeczności LGBT. Gwiazdor ze sceny podziękował za wsparcie, m.in. swojemu partnerowi Jwanowi Josefowi. Przy okazji pochwalił się radosną nowiną.

Moja rodzina tu jest. Mój mąż Jwan, kocham Cię. Moje piękne bliźniaki, Valentino i Matteo również tu są. Kocham was z całego serca. Jesteście moją siłą, codziennie inspirujecie mnie, motywujecie do robienia tego, co robię. Jesteście wspaniałymi dziećmi, kocham was. Lucia, moja córeczka, której nie ma z nami, została w domu z babcią, ale również jest światłem mojego życia. I przy okazji, muszę ogłosić, że jesteśmy w ciąży. Czekamy. Dokładnie! Kocham duże rodziny – powiedział 47-letni gwiazdor. Czwarte dziecko oczywiście urodzi muzykowi surogatka.

Ricky Martin i Jwan Josef: Ile mają dzieci?

Ricky Martin i Jwan Josef od kilku lat tworzą szczęśliwe małżeństwo. Zakochani nigdy nie ukrywali, że marzy im się duża rodzina. W 2008 roku surogatka urodziła im bliźniaki – Matteo i Valentino. Dziesięć lat później na świat przyszła córeczka – Lucia. Pod koniec 2018 roku Ricky Martin i jego ukochany udostępnili za pośrednictwem Instagrama pierwsze zdjęcie dziecka.

Jesteśmy więcej niż szczęśliwi, mogąc ogłosić, że zostaliśmy rodzicami pięknej i zdrowej córeczki, Lucii Martin-Yosef. To był dla nas wyjątkowy czas i nie możemy się doczekać, dokąd zabierze nas to gwiezdne dziecko – pisali szczęśliwi rodzice.

Zagłosuj

Lubisz dzieci?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW