Zamknij

Ricky Martin znów został ojcem. Pokazał zdjęcie z synkiem i partnerem

Sylwia Wamej
30.10.2019 14:04
Ricky Martin
fot. Instagram.com/ Ricky Martin

Ricky Martin nie posiada się ze szczęście. 47-letni gwiazdor już po raz czwarty został ojcem. Fotografią, na której pozuje razem z maleństwem i partnerem, pochwalił się na Instagramie.

Ricky Martin został tatą. Gwiazdor doczekał się czwartego dziecka

Ricky Martin wielokrotnie mówił w wywiadach, że chciałby mieć dużą rodzinę. Jak widać, udaje mu się to, biorąc pod uwagę, że właśnie został ojcem już czwartego dziecka. Malucha również i tym razem urodziła surogatka.

Gwiazdor opublikował na Instagramie zdjęcie z maluszkiem i swoim mężem – Jwanem Yosefem. Ojcowie nazwali chłopca Renn Martin-Yosef. Zdjęcie wzbudziło ogromne zainteresowanie wśród internautów. Wielbiciele muzyka w komentarzach zostawili mnóstwo gratulacji, serduszek i emotikonek uśmiechów.

Ricky Martin. Kiedy przyszły na świat jego dzieci?

Ricky Martin po raz pierwszy został tatą w 2008 roku, kiedy to na świat przyszli bliźniacy – Matteo i Valentino. Pod koniec 2018 roku pojawiła się na świecie ich córeczka – Lucia Martin-Yosef. To był dla nas wyjątkowy czas i nie możemy się doczekać, dokąd zabierze nas to gwiezdne dziecko – mówił Ricky Martin w jednym z wywiadów. Ricky Martin i Jwan Yoseg pobrali się w 2018 roku. Chcę mieć dużą rodzinę, ale w tej chwili dużo się dzieje, dużo pracy, ślub. Najpierw uporządkujemy wszystko, aby upewnić się, że jesteśmy gotowi na gromadkę dzieci – wyjaśniał latynoski gwiazdor w jednym z wywiadów.

Zagłosuj

Śledzisz doniesienia z życia gwiazd?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW