Zamknij

Rihanna w przedziwnym stroju. Co to jest?

Redakcja
18.04.2017 08:25
Rihanna w przedziwnym stroju. Co to jest?
fot. Instagram

Rihanna już wiele razy wzbudzała kontrowersje swoimi strojami scenicznymi i nie tylko. Na trwającym właśnie festiwalu Coachella 2017 wystąpiła w kreacji, o której mówi cały świat. Co gwiazdka miała na sobie?

Rihanna na festiwalu Coachella

Kiedy kilka lat temu Barbadoska pojawiła się na scenie po raz pierwszy, nikt nie miał wątpliwości, że przy każdym kolejnym koncercie piosenkarki ludzie będą komentować nie tylko to, jak śpiewa, lecz także, jak wygląda.

Rihanna przyzwyczaiła swoich fanów do seksownych kreacji, które często odsłaniają więcej, niż powinny. Choć zdania na temat jej gustu są podzielone, jednego nie można jej odmówić – oryginalności. Artystka nie uznaje nudy i uwielbia szokować coraz to dziwniejszymi stylizacjami.

Rihanna w stroju zaprojektowanym przez designera Alessandro Michele'a pojawiła się na trwającym właśnie w Stanach Zjednoczonych festiwalu muzycznym Coachella. Choć celebrytka przyzwyczaiła nas do różnych, często wydumanych kreacji, tak dziwnej rzeczy na sobie nie miała chyba jeszcze nigdy.

Do diamentowego kombinezonu wokalistka dobrała buty, które zaprojektowała wspólnie z marką Puma. Amerykański „Vogue" pozytywnie ocenił całą stylizację. A Wam jak się podoba? 

RadioZET.pl/SI