Zamknij

Robert Janowski jednak zostaje w "Jaka to melodia"

Redakcja
07.07.2017 10:36
Robert Janowski zostaje w Jaka to melodia
fot. ons.pl

Miłośnicy teleturnieju TVP "Jaka to melodia" mogą odetchnąć z ulgą. Robert Janowski, wieloletni prowadzący, jednak pozostanie w programie. Co o tym zadecydowało?

Robert Janowski pozostanie prowadzącym program "Jaka to melodia". Prezenter jest związany z teleturniejem od samego początku jego emisji, czyli od 1997 roku. Nic dziwnego, że widzowie są tak bardzo do niego przywiązani. Kilka tygodni temu media obiegła wiadomość o tym, że Janowski odchodzi z programu. Powodem tej decyzji miała być zmiana w formule turnieju, proponowana przez Jacka Kurskiego. "Jaka to melodia", zgodnie z wizją prezesa TVP, miałby być programem, w którym większy nacisk położony by był na pieśni patriotyczne. Pojawiały się też informacje o tym, że innym powodem rozstania Janowskiego z show, była chęć wprowadzenia dodatkowych prowadzących.

Okazuje się jednak, że Robert Janowski ostatecznie dogadał się w kwestii prowadzenia programu i zostaje na swoim miejscu. Serwis Wirtualne Media potwierdził tę informację, choć nie wiadomo nadal, czy liczba prowadzących - zgodnie z wcześniejszymi spekulacjami - nie ulegnie zmianie. Więcej szczegółów poznamy w najbliższych tygodniach. Po wakacjach teleturniej powróci na antenę Jedynki.

Póki co Robert Janowski nie skomentował tych informacji, choć na swoim Facebooku odniósł się do rewelacji portalu Pudelek, który - powołując się na swoje "źródło" - zdradził, że w całym zamieszaniu chodziło o pieniądze. Podobno prowadzącemu udało się wynegocjować podwyżkę.

"UWAGA - KŁAMSTWO!!! Oświadczam - "licytacja o pieniądze" z TVP nigdy nie miała miejsca. Kolejna bzdura. Kłamią jak z nut. Nie dajcie się nabrać na tę melodię" - skomentował krótko.

RadioZET.pl/WirtualneMedia/SA