Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Robert Śmigielski wniósł akt oskarżenia przeciwko Weronice Rosati. „Będziemy domagać się prac społecznych”

04.10.2019 11:07

Robert Śmigielski i Weronika Rosati nie przestają się kłócić. Batalia o dziecko przerodziła się w wojnę między byłymi partnerami. Robert Śmigielski wniósł akt oskarżenia przeciwko Weronice Rosati. Lekarz chce dla niej prac społecznych.

Weronika Rosati fot. Adam Jankowski/ Reporter/ East News

Robert Śmigielski złożył akt oskarżenia przeciwko Weronice Rosati

Weronika Rosati i Robert Śmigielski walczą o dziecko – córeczkę Elizabeth. Byli partnerzy nie przestają publicznie się kłócić. Weronika Rosati walczy o ograniczenie kontaktów Śmigielskiego z córą, alimenty i zmianę nazwiska dziecka. Byli zakochani widują się w sądzie, a ostatnio adwokat Roberta Śmigielskiego złożył akt oskarżenia przeciwko Weronice Rosati. Były partner aktorki zarzuca jej serię pomówień negatywnie wpływających na jego życie zawodowe oraz prywatne. 

Jak donosi „Super Express”, do jednego z warszawskich sądów trafiły dokumenty przeciwko Weronice Rosati. Były partner domaga się dla niej prac społecznych.

W imieniu dr Śmigielskiego kieruję prywatny akt oskarżenia z art. 212 Kodeksu Karnego przeciwko Weronice R. Opiera się on na nagraniu rozmowy (po narodzinach dziecka), z której jasno wynika, że oskarżona miała pretensje do partnera nie o rzekomą przemoc, lecz o to, że nie rozwiódł się z żoną – informuje mecenas Barbara Giertych i dodaje: Będziemy domagać się nie kary więzienia, ale prac społecznych. Najczęściej jest to praca w domach opieki społecznej, ale może też być pomoc w utrzymaniu czystości miasta – czytamy w dzienniku.

Weronika Rosati i Robert Śmigielski kłócą się o córeczkę

Wojna Weroniki Rosati i Roberta Śmigielskiego zaczęła się po tym, jak aktorka oskarżyła byłego partnera o przemoc fizyczną, psychiczną i ekonomiczną. Robert Śmigielski miał też bić Weronikę Rosati, gdy ta była w ciąży z Elizabeth. Od kilku miesięcy między byłymi partnerami trwa wojna.

Zagłosuj

Śledzisz doniesienia z życia gwiazd?

RadioZET.pl/SW

Oceń