Zamknij

Rodzinne zdjęcie Lewandowskich skrytykowane przez fanów. Poszło o Klarę

Sylwia Wamej
06.05.2019 13:06
Anna Lewandowska
fot. Face To Face/ Reporter/ East News

Córka Roberta i Anny Lewandowskich – Klara obchodziła niedawno drugie urodziny. Niestety, jedno z rodzinnych zdjęć spotkało się z krytyką fanów. Dlaczego?

Rodzinne zdjęcie Lewandowskich skrytykowane przez fanów

Anna i Robert Lewandowscy świętowali niedawno drugie urodziny ich ukochanej córki Klary. Dumni rodzice pochwalili się rodzinnymi fotografiami w mediach społecznościowych. Urodziny Klary odbyły się w miłej, rodzinnej atmosferze. Nie zabrakło pięknego tortu, uśmiechów i czułości. Mimo że z pięknych zdjęć bije miłość, fanom nie podoba się to, że Klara wciąż pozuje z odwróconą główką. To konsekwentne działanie Anny i Roberta Lewandowskich, którzy od urodzenia małej Klary chronią jej prywatność i nie pokazują twarzy dziecka.

Fani: „Dziecko bez twarzy”

Fani uważają jednak, że zdjęcia z dzieckiem, które ciągle pozuje z odwróconą główką, są nienaturalne i wyglądają co najmniej dziwnie. „Dziecko bez twarzy od dwóch lat” – śmieją się internauci. „Klara będzie miała wszystkie zdjęcia tyłem”, „Dziecko ma coś z buzią, że nie pokazuje się?” pytają inni. „Dziwnie to wygląda. Państwo w obiektywie, a córka odwrócona” – dodają.

Nie wszyscy jednak są krytycznie nastawieni do rodzinnych zdjęć Lewandowskich. Spora część fanów podkreśla, że chronienie wizerunku Klary przez rodziców jest strzałem w dziesiątkę.

Zagłosuj

Śledzisz doniesienia z życia gwiazd?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/ SW