Zamknij

Rolnik szuka żony: Adrian nie wykazuje zainteresowania żadną z kandydatek

Sylwia Wamej
07.10.2019 10:24
"Rolnik szuka żony"
fot. Instagram,com/ Rolnik szuka żony

Adrian z „Rolnik szuka żony” nie wykazuje zainteresowania żadną z kandydatek? Tak przynajmniej twierdzą dziewczyny, które są już trochę zniecierpliwione jego podejściem. Jedna z kandydatek powiedziała nawet, że wybrałaby tatę Adriana, gdyby ten był wolny.

„Rolnik szuka żony”: Kandydatki Adriana są zniecierpliwione

Adrian z „Rolnik szuka żony” choć wybrał ciekawe i sympatyczne kandydatki, wydaje się mało zainteresowany dziewczynami. Tak przynajmniej twierdzą one.

Ciężko zauważyć, żeby Adrian był którąkolwiek z nas zainteresowany, albo którąś bardziej. Na tę chwilę powiedziałabym, że żadnej nie wybierze, ewentualnie Agatę, bo z nią ma kontakt. Ja nie będę czekać, bo chcę być tu końca, nie o to chodzi, nie będę tracić czasu – mówiła Ilona. Co prawda Agata wychodziła z inicjatywą, jednak nie przyniosło to żadnego efektu.

Stara się być taktowny, nie ma faworyzacji żadnej z nas na ten moment, a ja bym chciała ładunek emocjonalny poznać, to, co drzemie w Adrianie. Chce, żebyśmy dobrze czuły się w jego domu, żeby żadnej nie było przykro, ale tak się w życiu nie da – powiedziała uczestnika show TVP1.

„Rolnik szuka żony”: Kogo wybierze Adrian?

Dziewczyny zaczęły żywo dyskutować o całej sytuacji, z kolei jedna z uczestniczek stwierdziła, że wybrałaby tatę Adriana, gdyby ten był wolny.

Tatę bym wybrała, jakby był wolny. Nawet nie musi być młodszy. Naprawdę, no… fajny! – mówiła. Dziewczyny nie łudzą się już na jakikolwiek gest zainteresowania ze strony Adriana.

Widzę, że Agacie zależy na Adrianie. To na pewno. Adrian nie robi nic na tą chwilę, nic, absolutnie, więc dajemy mu czas do jutra, jak nic nie będzie, będzie na tyle – powiedziała Ilona.

Jeżeli przez najbliższe dni Adrian będzie traktować nas w sposób neutralny, to może to spowodować, że nie zaiskrzy z żadną z nas, jeśli nie postawi na którąś z nas. Dawanie każdej dziewczynie troszeczkę, nie roznieci czegoś fajnego – dodała Agata.

Zagłosuj

Oglądasz "Rolnik szuka żony"?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/Party.pl/SW