Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Ewelina Pacyna, Michał Adamski
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Rolnik szuka żony: Ania i Jakub pocałowali się [FOTO]

04.11.2019 10:16

W niedzielnym odcinku „Rolnik szuka żony” kipiało od emocji. Wszystko przez to, że uczestnicy zabrali kandydatki na żony na romantyczne randki. U niektórych, tak jak u Ani i Jakuba, było bardzo czule. Uczestnicy pocałowali się na oczach kamer.

Kuba fot. Instagram.com/ Rolnik szuka żony

Rolnik szuka żony: Ania i Jakub się pocałowali

W „Rolnik szuka żony” znów nie zabrakło emocjonalnych momentów. Tym razem w programie TVP uczestnicy zabrali kandydatki na romantyczne randki. Działo się u Ani i Jakuba. Rolnik zabrał swoją towarzyszkę do parku linowego. Jakub zdobył się na wyznanie, że przy Ani „odbiera mu rozum”. Mężczyzna nie krył strachu przed wysokością, jednak pomyślnie przeszedł cały tor. Ania skomentowała jego zachowanie:

Jeśli będzie chciał mieć dzieci, to będzie musiał pokazywać im świat. Będzie musiał im pokazać, że strach ma wielkie oczy, ale dadzą radę – powiedziała uczestniczka.

Rolnik szuka żony fot. Instagram.com/ Rolnik szuka żony

Rolnik szuka żony: Czy między Anią i Jakubem jest coś więcej?

Po wielkich emocjach w parku linowym Ania i Jakub się pocałowali. Mężczyzna przed kamerami mówił, że między nimi jest przyjaźń. Jednak okazywał Ani sporo czułości, tuląc się do niej na grillu. Jakie wrażenie zrobiła Ania na przyjaciołach Kuby? Ich zdaniem Ania jest sympatyczną, miłą i kontaktową dziewczyną. Sam zainteresowany stwierdził, że widzi ją w roli gospodyni.

Zagłosuj

Oglądasz "Rolnik szuka żony"?

RadioZEt.pl/SW

Oceń