Zamknij

Rolnik szuka żony: Ania pokazała brzuch po porodzie. Fani: „Dzięki za pokazanie normalności”

Sylwia Wamej
09.12.2019 12:28
Ania Bardowska
fot. Instagram.com/ Ania Bardowska

Ania Bardowska z „Rolnik szuka żony” miesiąc temu po raz drugi została mamą. Tym razem cieszyła się z narodzin córeczki Liwii. Gwiazda programu TVP pokazała, jak wygląda jej brzuch po drugim porodzie. Fanki dziękują Ani za to, że w przeciwieństwie do innych gwiazd nie lansuje idealnego ciała tuż po porodzie.

Rolnik szuka żony: Ania pokazała, jak wygląda jej brzuch po drugiej ciąży

Ania Bardowska z „Rolnik szuka żony” jest aktywna na Instagramie, ale również na YouTube. Gwiazda prowadzi swojego vloga, na którym prezentuje tematy lifestylowe oraz związane z macierzyństwem. Jej najnowsze wideo utrzymane jest w tematyce świątecznej, na którym Ania przedstawia świąteczne wypieki.

Ania pokazała też, jak wygląda jej brzuch po drugim porodzie. Była uczestniczka „Rolnika” i żona Grzegorza Bardowskiego w przeciwieństwie do innych gwiazd nie katuje swojego ciała na siłowni. Widać, że pociążowe kształty jeszcze jej zostały, jednak dla Ani idealna figura nie jest najważniejsza.

Fanki w komentarzach pod wideo komplementowały Anię i dziękowały jej za pokazanie normalności. Dostało się też Annie Lewandowskiej. Dzięki za pokazanie normalności, podczas, gdy Lewandowska będzie pewnie miesiąc po porodzie piekła bezglutenowe ciasta z 6-pakiem na brzuchu; super Aniu, pięknie wyglądasz – pisali fani Bardowskiej.

Ania Bardowska
fot. Screen YouTube/ Ania Bardowska

Ania i Grzegorz Bardowscy: Ile mają dzieci?

Ania i Grzegorz Bardowscy miesiąc temu zostali rodzicami córeczki Liwii. To drugie dziecko pary z „Rolnik szuka żony”. W 2016 roku Ania i Grzegorz przywitali na świecie synka Jasia. Ania i Grzegorz poznali się w drugiej edycji „Rolnik szuka żony”. Ania od razu zwróciła uwagę Grzegorza. Po programie szybko się zaręczyli i wzięli ślub.

Zagłosuj

Lubisz ćwiczyć?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW