Zamknij

Rolnik szuka żony: Grzegorz Toczyłowski oświadczył się swojej ukochanej

Sylwia Wamej
06.08.2019 12:23
Grzegorz Toczyłowski
fot. Instagram.com/Grzegorz Toczyłowski

Grzegorz Toczyłowski z 5. edycji "Rolnik szuka żony"  znalazł miłość. Uczestnik hitowego show TVP1 oświadczył się swojej wybrance - pięknej i tajemniczej brunetce Gabrieli.

"Rolnik szuka żony": Grzegorz oświadczył się swojej ukochanej

Grzegorz Toczyłowski, którego widzowie "Rolnik szuka żony" mogli oglądać w 5. sezonie oświadczył się swojej wybrance. Jego ukochaną jest piękna i tajemnicza brunetka Gabriela, u boku której Grzegorz chętnie pozuje w mediach społecznościowych.

„Pokochać to największe ryzyko ze wszystkich. To oddanie swojej przyszłości i swojego szczęścia w ręce drugiego człowieka. To zaufanie bez reszty. I kiedy zdajesz sobie sprawę, że chcesz z kimś spędzić resztę swojego życia, chcesz, aby ta reszta życia rozpoczęła się jak najszybciej" - napisał Grzegorz w mediach społecznościowych, publikując zdjęcie z ukochaną. Oczywiście na fotografiach nie mogło zabraknąć pierścionka zaręczynowego. Grzegorz przez pewien czas związany był z uczestniczką "Rolnika" - Dorotą, jednak ich relacja nie przeszła próby czasu.

"Rolnik szuka żony": Kolejny ślub po programie TVP

Pod postem Grzegorza Toczyłowskiego w mediach społecznościowych posypało się mnóstwo gratulacji od fanów. "Pięknie. I Tobie udało się spotkać drugą połówkę", "gratuluję, pięknie razem wyglądacie", "szczęścia. Dużo miłości" - pisali fani. 

Warto podkreślić, że to już kolejny ślub w "Rolnik szuka żony". Do tej pory sakramentalne "Tak" powiedzieli sobie po programie Grzegorz i Ania Bardowscy, Małgosia i Paweł Borysewiczowie, Robert i Agnieszka Filochowscy oraz Piotr i Kasia, którzy poznali się ze sobą w 4. edycji.

Zagłosuj

Oglądasz "Rolnik szuka żony"?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/ SW