Zamknij

Rolnik szuka żony: Ilona pokazała się bez sztucznych rzęs. Fani są zachwyceni

Sylwia Wamej
09.12.2019 15:22
Ilona
fot. Instagram.com/ Ilona Kurzeja

"Rolnik szuka żony" zakończył się, jednak fani programu wciąż mogą śledzić losy ulubionych bohaterów w mediach społecznościowych. Ilona i Adrian to para, której udało się przetrwać po programie. Obydwoje są aktywni na Instagramie, a ostatnio Ilona pokazała zdjęcie bez sztucznych rzęs, na którym wygląda zupełnie inaczej.

Rolnik szuka żony: Ilona pokazała się bez sztucznych rzęs

"Rolnik szuka żony" skończył się, jednak bohaterowie nie dają widzom o sobie zapomnieć. Ilona i Adrian to para, której się udało i po programie ich znajomość rozkwitła. Wybranka Adriana jest bardzo aktywna na Instagramie i chętnie publikuje zdjęcia zarówno ze swoim chłopakiem, jak i solo.

Ostatnio opublikowała zdjęcie ze stacji. Pasją Ilony jest jazda konna i uczestniczka "Rolnika" chętnie o niej mówi. Na zdjęciu zapozowała z minimalnym makijażem, jednak zrezygnowała ze sztucznych rzęs.

Rolnik szuka żony: Fani komplementują Ilonę w komentarzach

Fani są zachwyceni delikatnym wizerunkiem Ilony. "Pięknie, naturalnie", "super bez tych rzęs", "O matko, zdecydowanie lepiej bez wachlarza rzęs, masz piękne oczy", "pięknie bez tych sztucznych wachlarzy" - pisali fani.

Na Instagramie Ilona chętnie publikuje zdjęcia ze swoim ukochanym. Widać, że ich relacja ma się bardzo dobrze. W komentarzach fani życzą im dużo szczęścia i miłości. "Miło się na was patrzy", "dużo miłości, szczęścia i wytrwałości" - pisali fani.

Zagłosuj

Lubisz się malować?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW