Zamknij

Rolnik szuka żony. Internauci o uczestniczce: to kopia Rozenek?!

Redakcja
18.04.2017 15:27
Rolnik szuka żony. Internauci o uczestniczce: to kopia Rozenek?!
fot. Facebook

Czwarta edycja „Rolnik szuka żony” już niedługo! W święta poznaliśmy dziesięcioro rolników i rolniczek, którzy teraz czekają na listy miłosne. Wśród uczestników jedna osoba zwróciła szczególną uwagę widzów. Skąd to zainteresowanie? Niektórzy uważają, że piękna rolniczka Małgorzata przypomina... Małgorzatę Rozenek. Też tak myślicie?

27-letnia Małgorzata, właścicielka kilkudziesięciohektarowego gospodarstwa na Podlasiu, w mig skradła serca widzów. Dziewczyna uwielbia gotować, zna się na fotografii, ma wyższe wykształcenie, a nawet kandydowała do rady powiatu. Jej fanpage już przeżywa prawdziwe oblężenie fanów. Niektórzy z nich zauważyli, że rolniczka wygląda jak – miejmy nadzieję, że żona Radosława Majdana nie obrazi się za te słowa – młodsza siostra Małgorzaty Rozenek.

Rolniczka Małgorzarzata podobnie jak jej sobowtórka doskonale odnajduje się w kuchni – prowadzi nawet bloga kulinarnego. 

Zagłosuj

Czy rolniczka Małgorzata jest podobna do Małgorzaty Rozenek?

Liczba głosów:

O dalszy udział w „Rolnik szuka żony 4" walczą panowie: Mikołaj, Marek, Piotr, Zbigniew, Adam, Robert, Sebastian i Karol.  Oprócz Małgorzaty na liście jest także jedna pani – Wiesława. Przedział wiekowy uczestników to 27–72 lata.

Czy Małgorzacie uda się dostać do ścisłej czołówki i czy uda jej się odnaleźć swojego Radosława Majdana? O tym przekonamy się dopiero jesienią. Spośród dziesiątki uczestników w programie zobaczymy pięć osób – szanse dwudziestosiedmioletniej pięknej rolniczki są więc naprawdę spore.

All-ONS_2387749-Radoslaw_Majdan_Malgorzata_Rozenek

RadioZET.pl/SI