Zamknij

Rolnik szuka żony: Małgosia pokazała nowe zdjęcie synka. Fani zachwyceni jego ubrankiem

Sylwia Wamej
05.06.2019 16:22
Małgorzata Borysewicz
fot. Instagram.com/ Rolnik w szpilkach

Małgorzata Borysewicz z 4. edycji "Rolnik szuka żony" jest szczęśliwą mamą małego Rysia. Uczestniczka programu TVP 1 chętnie dzieli się z fanami na Instagramie prywatnymi  zdjęciami, na których pozuje w towarzystwie męża i synka. Ostatnio opublikowała zdjęcie malucha. Napis na koszulce chłopca rozbawił internautów.

Małgorzata Borysiewicz pokazała nowe zdjęcie synka

Małgorzata Borysewicz i jej ukochany Paweł Borysewicz trzy miesiące temu zostali rodzicami małego Rysia. Uczestnicy "Rolnik szuka żony" nie posiadają się ze szczęścia.

"Daliśmy radę! Nasz wcale nie taki malutki owoc jest w naszych rękach! Boże dziękujemy za Rysia" - pisała świeżo upieczona mama. Od tamtego czasu Małgosia chętnie prezentuje na Instagramie zdjęcia malucha. Widać, że macierzyństwo jej służy. Niedawno opublikowała zdjęcie z Rysiem, które podpisała: "Nareszcie możemy więcej czasu spędzać na świeżym powietrzu". Uwagę fanów zwrócił napis na koszulce malucha. "Ja + mama+ spłukany tata". Internauci w komentarzach zachwycali się nie tylko chłopcem, ale też letnią stylizacją dziecka. "Super body", "hitowe body", "ekstra bodziak". Warto podkreślić, że Małgorzata jak większość gwiazd na razie nie zdecydowała się pokazać twarzy dziecka.

Małgorzata i Paweł Borysewiczowie. Kiedy się pobrali?

Małgorzata i Paweł poznali się w 4. edycji "Rolnik szuka żony". Pobrali się 28 września 2018 roku. Zdjęcie z uroczystości jako pierwsza upubliczniła prowadząca program, Marta Manowska.

"Szczęśliwa, wzruszona. Życzę Wam pięknego życia. Małgosia w koronkowej sukni wyglądała zjawiskowo" – napisała o wrażeniach po uroczystości Manowska.

Zagłosuj

Lubisz oglądać programy rozrywkowe?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/ SW