Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Ewelina Pacyna, Michał Adamski
Mateusz Ptaszyński
Justyna Dżbik
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Rolnik szuka żony: Mariusz Smaga dostał rolę w serialu TVP

29.10.2019 12:53

Mariusz Smaga, uczestnik 2. edycji „Rolnik szuka żony”, został aktorem. Bohater popularnego programu dostał rolę w serialu TVP „Na sygnale”. Kogo zagrał?

Mariusz Smaga fot. Screen YouTube

Rolnik szuka żony: Mariusz Smaga został aktorem

Mariusz Smaga brał udział w 2. edycji „Rolnik szuka żony”. Uczestnik hitowego programu powrócił teraz do telewizji za sprawą roli w serialu TVP „Na sygnale”. Mariusz Smaga pojawił się w 244. odcinku 7. sezonu. W serialu wcielił się w postać ojca, którego nastoletnie dziecko trafiło do szpitala w wyniku internetowej zabawy.

Mariusz Smaga fot. Screen Na sygnale.tvp.com

Rolnik szuka żony: Anna zerwała zaręczyny z Mariuszem

Wydawać by się mogło, że Mariusz Smaga w „Rolnik szuka żony” znajdzie szczęście u boku Anny Michalskiej, której oświadczył się na wizji. Jednak tak się nie stało. Podczas finału 2. edycji kobieta oddała mu pierścionek. Jak się okazuje, Mariusz zataił przed nią fakt, że ma żonę. Bohater „Rolnika” wspominał, że ma żonę, jednak nie powiedział Ani, że nie jest rozwiedziony. Ania w jednym z wywiadów mówiła też, że Mariusz jest... maminsynkiem.

Mariusz był, jest i będzie maminsynkiem, który samodzielnie nie potrafi podjąć męskiej decyzji. Jest absolutnie podporządkowany mamie i wszystkie jej polecenia wykonuje bez słowa sprzeciwu. Mama Mariusza była mną zachwycona, ale ja podczas wizyty u niego czułam się podwójnie osaczona – mówiła w rozmowie z „Faktem” Anna Michalska.

Zagłosuj

Oglądasz "Rolnik szuka żony"?

RadioZEt.pl/SW

Oceń