Zamknij

Rolnik szuka żony: Uczestniczki pokazały, jak razem imprezują: „Fajnie, że się zaprzyjaźniłyście”

Sylwia Wamej
04.12.2019 14:31
Rolnik szuka żony
fot. Instagram.com/ Rolnik szuka żony

W „Rolnik szuka żony” narodziła się nie tylko miłość, ale również i przyjaźń. Uczestniczki 6. edycji programu zaprzyjaźniły się ze sobą, a wspólnym zdjęciem z imprezy podzieliły się na Instagramie.

Rolnik szuka żony: Uczestniczki pokazały, jak razem imprezują

W „Rolnik szuka żony” niektórzy uczestnicy poznali swoje drugie połówki, inni z kolei znaleźli miłość po programie. W hitowym programie TVP narodziła się również przyjaźń między uczestniczkami. Niektóre panie nie znalazły miłości w programie, tylko kobiecą przyjaźń.

U ubiegły weekend Diana i Natalia pochwaliły się na Instagramie wspólnym oglądaniem finałowego odcinka „Rolnik szuka żony”. Do grona dziewczyn dołączyła również Wioletta. Uczestniczki pochwaliły się wspólnym zdjęciem z imprezy w karczmie. Każda z dziewczyn w programie „Rolnik szuka żony” napisała do innego rolnika i choć nie znalazły miłości, wygląda na to, że zaprzyjaźniły się ze sobą. 

Rolnik szuka żony: Fani zachwyceni wspólnym zdjęciem Wioletty, Natalii i Diany

W komentarzach nie zabrakło ciepłych komentarzy fanów. Każda od innego rolnika, fajnie ze się zaprzyjaźniłyście. Jesteście wszystkie bardzo sympatyczne; bez rolnika? Można, można; zazdroszczę tych przyjaźni; każda piękna – pisali wielbiciele dziewczyn. W 6. edycji „Rolnik szuka żony” szczęście uśmiechnęło się do Jakuba i Adriana, który stworzyli pary po programie.

Zagłosuj

Oglądałeś/ łaś "Rolnik szuka żony"?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW