Zamknij

Royal Baby: Meghan i Harry pokazali światu syna: „Rodzicielstwo jest niesamowite”

Sylwia Wamej
08.05.2019 14:12
Royal Baby: Meghan i Harry pokazali światu syna: „Rodzicielstwo jest niesamowite”
fot. Associated Press/ East News

Meghan Markle i Harry pokazali światu syna. „Mam dwóch najwspanialszych facetów na świecie” – powiedziała w rozmowie z mediami świeżo upieczona mama.

Royal Baby – Meghan i Harry pokazali światu syna

Meghan Markle i książę Harry 6 maja zostali rodzicami wyczekanego synka. W mediach krążyły informacje, że para nie zdecyduje się na pokazanie dziecka na żywo. Meghan i Harry mieli to zrobić, publikując zdjęcie malucha na Instagramie. Tak się jednak nie stało. Książęca para po raz pierwszy pokazała synka w wywiadzie dla telewizji Sky News. 

EN_01375428_0001
fot. Associated Press/ East News

Meghan Markle: „Syn jest słodkim i spokojnym dzieckiem”

Zakochani pojawili się razem z maleństwem na Zamku w Windsorze. „Jest słodkim i bardzo spokojnym dzieckiem. To były niesamowite dni” – powiedziała Meghan w rozmowie z mediami. „Mam dwóch najwspanialszych facetów na świecie. Jestem szczęśliwa” – dodała.

Swojego podekscytowania nie ukrywał również Harry. „Mamy nasze małe szczęście” – mówił szczęśliwy. Harry żartował również, że synek „ma już nawet nieco zarostu”. Książęca para dodała również, że cieszy się rodzicielstwem, które jest niesamowite. Synek Meghan i Harry'ego nie ma jeszcze co prawda imienia, jednak niewykluczone, że świeżo upieczeni rodzice nazwą go Alexander, Arthur lub James. Imię zostanie podane do wiadomości publicznej, gdy chłopca odwiedzi jego prababcia królowa Elżbieta II i pradziadek książę Edynburga Filip.

Zagłosuj

Śledzisz doniesienia z życia gwiazd?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/ SW