Zamknij

Royal Baby. Jak będzie mieć na imię dziecko Meghan i Harry'ego?

Sylwia Wamej
07.05.2019 11:44
Meghan i Harry
fot. Instagram.com/sussexroyal

Meghan Markle i książę Harry przywitali na świecie wyczekiwanego syna. Pierwsze dziecko książąt Sussex przyszło na świat 6 maja. Jak powiedział Harry w pierwszym wywiadzie po narodzinach, jeszcze nie podjęli decyzji, jakie imię dadzą maluchowi. W sieci nie brakuje jednak spekulacji. Jakie imiona są najczęściej typowane?

Meghan Markle i książę Harry zostali rodzicami

Meghan Markle urodziła syna. Dziecko książęcej pary przyszło na świat tydzień po wyznaczonym przez lekarzy terminie porodu. Royal Baby urodziło się 6 maja we wczesnych godzinach porannych. Książę Harry nie ukrywa dumy i podekscytowania. W krótkim medialnym wystąpieniu powiedział:

– Jestem bardzo podekscytowany, że mogę poinformować, że Meghan i ja mamy synka. Urodził się dzisiaj rano i jest zdrowy. Mama i dziecko świetnie sobie poradzili. To najbardziej niezwykłe doświadczenie w moim życiu. Nawet nie potrafię sobie wyobrazić, jak kobiety to robią. Nie potrafię tego pojąć. Oboje jesteśmy bardzo podekscytowani, a zarazem wdzięczni za całe wsparcie i miłość, które otrzymaliśmy  powiedział Harry w rozmowie z mediami.

Royal Baby. Jak będzie mieć na imię syn Meghan i Harry'ego?

Jednym z tematów, którymi żyją media, to wybór imienia dla dziecka Meghan i Harry'ego. Świeżo upieczony tata powiedział, że imię ostatecznie nie zostało jeszcze wybrane. W sieci pojawiło się jednak kilka imion, które według brytyjskich mediów są brane pod uwagę. Mówi się, że malec otrzyma na imię James, Arthur lub Alexander. Jak się okazuje, na oficjalnej stronie internetowej rodziny królewskiej powstały niedawno podstrony z takimi imionami. Poza wymienionymi typowani są również Oliver, Edward, Charles i Philip.

Zagłosuj

Jakie imię dostanie syn Harry'ego i Meghan?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/ SW