Zamknij

Rozalia Mancewicz w świątecznej sesji. Miss Polonia pokazała zdjęcie z synkiem i mężem

Sylwia Wamej
05.12.2019 16:14
Rozalia Mancewicz
fot. Artur Zwadzki/ Reporter/East News

Rozalia Mancewicz, była Miss Polonia pochwaliła się pierwszą rodzinną, świąteczną sesją zdjęciową. Fani w komentarzach nie szczędzili komplementów byłej Miss Polonii.

Rozalia Mancewicz pokazała męża i synka w świątecznej sesji zdjęciowej

Rozalia Mancewicz opublikowała na Instagramie zdjęcia z rodzinnej, świątecznej sesji zdjęciowej. Była Miss Polonia zapozowała w towarzystwie męża - Marcina Jaworskiego i kilkuletniego syna, Henia. Fani ochoczo komentowali rodzinne zdjęcia Rozalii Mancewicz. "Idealnie", "przecudownie wyglądacie" - pisali wielbiciele pięknej Rozalii.

Rozalia Mancewicz w 2010 roku zdobyła zaszczytny tytuł Miss Polonia, który otworzył jej drzwi do show-biznesu. 32-letnia Rozalia rzadko jednak pojawia się na show-biznesowych imprezach. Na jej Instagramie nie brakuje rodzinnych zdjęć, na których pozuje w towarzystwie męża oraz synka. Zresztą Rozalia wróciła z Warszawy do rodzinnego Podlasia, bo jak podkreślała, chciała tam założyć rodzinę.

Rozalia Mancewicz. Ile ma dzieci?

Jak mówiła o sobie Rozalia w rozmowie z Gazetą Wyborczą, jest mamą, żoną i kobietą pracującą."Mama, żona, kobieta pracująca. Cieszę się, że wróciłam do siebie. Szczerze mówiąc wróciłam na Podlasie po to, by założyć rodzinę, bo nie wyobrażam sobie życia gdzie indziej. Męża poznałam w Warszawie, ale tak się złożyło, że on też pochodzi z Białegostoku. Tutaj mam wszystko – dom, pracę przyjaciół. Jak na razie mam jedno dziecko, ale w planach jest co najmniej dwójka. Sama mam dwie siostry i brata. Wiem, jak cudownie jest w domu, gdzie jest dużo dzieci" - mówiła była Miss Polonia.

Zagłosuj

Śledzisz doniesienia z życia gwiazd?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW