Zamknij

Rozenek i Majdan będą mieli własny program w TV?

Redakcja
31.05.2017 15:46
Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan
fot. ons.pl

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan będą mieli swoje reality show w TV? Pojawiły się informacje, że ich program ma być najdroższym w historii TVN. Co to będzie?

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan tworzą świetną parę nie tylko prywatnie, ale i w biznesie. Do tego cieszą się dużą popularnością i sympatią widzów, którą zdobyli m.in. dzięki udziałowi w "Azji Express". Nic dziwnego, że pojawiły się informacje o tym, że perfekcyjna pani domu i były piłkarz dostaną wspólny program w TV. Ma to być coś, czego jeszcze w polskiej telewizji nie było. W swoim reality show Rozenek i Majdan mają jeździć po całym świecie i zwiedzać przytulne hotele, a w każdym z nich czekać na nich będzie jakieś zaskakujące zadanie, które mają wykonać.

Co ciekawsze, jak informuje serwis Pudelek powołując się na swoje "źródło", ma to być najdroższy program w historii TVN. Czy rzeczywiście tak będzie? Na to fanom Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana przyjdzie poczekać. Przypomnijmy, że kilka miesięcy temu na łamach Super Expressu Małgorzata Rozenek informowała, że trwają rozmowy o programie, ale niekoniecznie miałoby to być reality show.

RadioZET.pl/SA