Zamknij

Rozenek o swoim programie: "Azja Express to przy tym spacer po parku"

Redakcja
07.08.2017 12:23
Małgorzata Rozenek
fot. EAST NEWS

O tym, że Małgorzata Rozenek i Jarosław Majdan będą mieli wspólny program, wiadomo już od kilku miesięcy. Teraz reality show nabiera kształtów - trwają prace, a Rozenek zapowiada, że "Azja Express" przy tym to "spacer".

Już w maju 2017 Małgorzata Rozenek zdradziła mediom, że ona i Radosław Majdan doczekali się własnego show. Jak zdradzała wtedy gwiazda, będzie to program zrealizowany z ogromnym rozmachem i bez oszczędzania - podobno najdroższy w historii TVN. Zgodnie z zapowiedziami, perfekcyjna pani domu i były piłkarz będą gwiazdami show, jakiego jeszcze w polskiej telewizji nie było: mają jeździć po całym świecie i zwiedzać przytulne hotele, w których czekać na nich będzie jakieś zaskakujące zadanie do wykonania.

teraz Małgorzata Rozenek postanowiła zdradzić nieco więcej szczegółów tego przedsięwzięcia i zachęcić do niego widzów.

W wypowiedzi dla serwisu Plotek, gwiazda opowiedziała nieco o programie i chcąc określić, czego widzowie mogą się spodziewać, zestawiła go z hitowym reality show TVN-u - Azja Express. Powiedziała, że przy tym, co robią ona i Radosław Majdan, AE to "spacer po parku". Odcinki kręcone są w różnych "spektakularnych" miejscach i zapowiada się naprawdę coś bardzo wielkiego.

Jestem przeszczęśliwa, że mogę go robić i, co najważniejsze, że mogę go robić razem z Radosławem. To bardzo pomaga - patrząc na skalę wyobraźni producentów tego programu - powiedziała Rozenek. - To będzie petarda - skwitowała.

Jesteśmy ciekawi, co to dokładnie będzie. Jak przypuszcza Małgorzata Rozenek, program trafi na antenę dopiero wiosną.

RadioZET.pl/plotek/SA