Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Figura woskowa Ryana Goslinga to niewypał. Za co fani ją krytykują?

25.01.2017 11:27

Musical "La La Land" z Ryanem Goslingiem i Emmą Stone w rolach głównych okazał się być prawdziwym hitem. Na fali tej popularności Muzeum Figur Woskowych w Berlinie postanowiło stworzyć woskową figurę głównego bohatera. Niestety po zaprezentowaniu woskowego Goslinga fani mocno skrytykowali podobiznę.

Figura woskowa Ryana Goslinga to niewypał. Za co fani ją krytykują? fot. Ryan Gosling

"Woskowy Ryan Gosling z Berlina jest przerażający", "Ryan Gosling, który zupełnie nie wygląda jak Ryan Gosling", "Jego oczy są kompletnie martwe" - to tylko część komentarzy na temat nowej figury woskowej przystojnego aktora, które pojawiły się w mediach. Także fani dostrzegli, że berlińska podobizna prezentuje się wręcz jak gorsza wersja Goslinga. "Kto to naprawdę jest"? - zastanawiają się, wskazując na zbyt mocno zarysowane wąsy, zbyt wąską twarz i wąsko osadzone, przerażająco martwe oczy woskowego Ryana.

W sieci pojawiło się mnóstwo komentarzy zaskoczonych fanów aktora. "Kto w ogóle ośmielił się tworzyć takiego Ryana Goslinga z wosku? Wpadka na życzenie!" - pisze jeden z internautów. Inny dodaje, że ta figura wygląda dokładnie tak, jakby ktoś próbował pokazać osobę, która "wygląda prawie jak Ryan Gosling" - ale prawie robi tu ogromną różnicę. Widzicie ją? Oto berlińska podobizna gwiazdy "La La Landu":

 

Trzeba przyznać, że rzeczywiście twórcom figury nie wszystko wyszło tak, jak powinno. Widać woskowy Ryan Gosling w Berlinie tworzony był w bardzo dużym pośpiechu. Przypomnijmy, że dzień po prezentacji podobizny okazało się, że "La La Land" dostał aż 14 nominacji do Oscara.

RadioZET.pl/AS

Oceń