Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Sade: Dziecko gwiazdy zmieniło płeć: „Mamo, dziękuję ci za wspólną walkę”

30.09.2019 16:19

Sade to gwiazda, która chroni swoje życie prywatne. Kilka lat temu córka gwiazdy Mickaila Ila Adu poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych, że jest osobą transpłciową i chce zmienić płeć. Jak się okazuje, dziecko Sade przeszło operację zmiany płci. Teraz syn Sade, który nazywa się Izaak, podziękował mamie za ogromne wsparcie i siłę.

Syn Sade fot. Instagram.com/long boy

Syn Sade zmienił płeć. Przeszedł operację

Sade to gwiazda, która nigdy nie epatowała swoim życiem prywatnym. O artystce  głośno ponownie zrobiło się kilka lat temu, gdy jej córka poinformowała w mediach społecznościowych, że chce przejść operację zmiany płci. W ostatnim czasie ukochana pociecha Sade przygotowywała się do najważniejszej operacji, która na szczęście się udała. Po półrocznej rekonwalescencji Isaak Adu wrócił do domu, o czym poinformował na Instagramie.

Syn Sade dziękuje jej za siłę i wsparcie

Na najnowszym zdjęciu, na którym zapozował w towarzystwie mamy, postanowił podziękować jej za ogromną siłę i wsparcie.

To była długa i ciężka droga, ale udało nam się! Wracamy do domu! Dziękuję ci mamo, że byłaś przy mnie przez te ostatnie sześć miesięcy. Dziękuję ci za wspólną walkę, bym mógł stać się człowiekiem, którym jestem. Dziękuję ci za dodawanie mi odwagi, kiedy było ciężko, za twoją miłość, którą mi dajesz. Kocham cię tak bardzo. Królowo królowych – napisał syn Sade.

23-letni Izaak Adu jeszcze w lipcu pisał na Instagramie, że operacja zmiany płci to długi i bardzo wycieńczający proces.

Ten proces jest męczący, bolesny, wyczerpujący emocjonalnie, fizycznie, niewygodny (jakbym nie mógł spać jak normalny człowiek). Często zadaję sobie pytanie: Dlaczego muszę to znosić, żeby być tym, kim jestem. Ale ostatecznie dochodzi do mnie, że jest to droga, która została mi wyznaczona. Przejdę nią do końca – podkreślał mężczyzna.

RadioZEt.pl/SW

Oceń